Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 14 éves hugomnak jobb...

A 14 éves hugomnak jobb alakja segge 3s nagyobb melle van mint nekem! Hogy lehet ez? 18/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A nővéeremmel nekünk is teljesen eltérő volt és a mai napig is más az alkatunk. ettől függetlenül egyikünk sem néz úgy ki, mint 14 éves korában. Alapon Ő apánkra, én meg anyánkra ütök, ebből is adódik az eltérés leginkább, bár arcra azért hasonlítunk kicsit. Mindketten vékony alkatúak vagyunk, mint szüleink, de én sportosabb és sajnos elég nagy mellű (szerintem csak ott van rajtam zsír:D, nagyon nem szeretem ), nővérem meg hosszúcombú, magas, cingárabb, törékenyebb alkat, más a tartásunk, az egész felépítésünk. Ez van. Az alapok megmaradtak mindkettőnknél, de a huszas éveink legelejére azért már kiforrt a mostani alak és azóta nem nagyon változott.
2016. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám szintén 4 évvel idősebb, neki alig van szakálla, nekem pedig viszonylag fejlett, ugyanígy a testünkön általában. Genetika. Csak annyi különbséggel, hogy a mi párosunk 4 évvel idősebb, mint ti.
2016. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De mellette még okosabb is meg az arca is szebb...
2016. júl. 29. 11:34
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Mi ketten irigyeljük a húgunkat.

Nyert a genetika lottón.

Mi anyai nagyapánk "zsidó" orrát örökölük, ő apai nagyink görögös, formás orrát.

Mi hízékonyak vagyunk, ő nem.

Ott kerekedik ahol kell.

A hajunk is különbözik, a nővéremmel mi képviseljük a túl dús, túl vastag, párára mikrofonba álló, seszínű vonalat, neki könnyen növő, gesztenyebarna tincsei vannak.

És tuti hogy a testvérünk. Anyu emlékszik rá szülésről és egy genetikai difit megörökölt aputól.

2016. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Na és? A testvérek sem egyformák, még az ikrek sem.


Nem kellene féltékenynek lenned rá. Magaddal foglalkozz.

2016. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy azonosak a szülők, még nem kell egyformának lenni. Lehet, hogy egyikőtök az egyik családra, másik a másikra ütött inkább. A párom például vékony és viszonylag alacsony alkat, az apja és az öccse is eszméletlen nagydarab. Ő az anyukájára ütött. Mesélte, hogy régebben az apja szokta őket úgy poénosan bemutatni, hogy "Íme a nagyobbik fiam, aki a kisebbik" és fordítva.
2016. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

" A kérdező kommentje:


De mellette még okosabb is meg az arca is szebb"



Nem csak a hugod alakja zavar, hanem még irigy is vagy.

Ez nem szép dolog.


Nekem van egy nővérem és egy húgom is a Hugi az valóban nagyon szép, de nekem eszembe nem lenne irigyelni őt, sőt én mindig dicsérem és nagyon buszke vagyok rà ,imádjuk egymást.

Nekem akkor lenne csak problémám ha bárki is bántani próbálnà😉


Miért vagy ennyire irigy kérdező?

Ez mellet ide josz a gyakori rá és még kibeszeled a hugodat is, és kitudja lehet ő is válaszol itt neked😂

Ha igazán szeretnéd akkor te is buszke lennél rá.

Nem pedig azt keresed hogy mennyivel jobb nálad.

Mi ez vami párbaj?

2016. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A hugom majdnem 13 evvel fiatalabb nalam. Ha egyutt vagyunk, a noveremnek hiszik. Elonytelen az alakja, kicsit duci is, es az arca sem tul szep. Alapbol utalt ezert. Nekem van gyerekem, neki nincs. Amikor meglatott 3 honappal a szules utan, voros lett a feje, h meg ezek utan se valtozott az alakom (keson szultem). Itt hagytam az egeszet a fenebe es leirtam a hugomat irigysegestol, mindenestol.

Csak azert irtam le mindezt neked, nehogy te is igy jarj... ilyen a masik oldalrol. a tesod erzi, h hogyan viszonyulsz hozza...

2016. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
Te sz*rul sikerültél, utána kellett valaki aki.. Ezért. ;)
2016. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha aktuális még a kérdés elmondok a egy érdekes észrevételt! Sok két vagy több lányos családot ismerek. A nagy mindig anyától örököl többet mind kűlsőleg mind belsőleg a második apja lánya általában. Unokatesóméknál nagy díva mint az anyukája a kicsi vadóc aki imád mindent vezetni amit motor hajt ( mint az apja). De kűlsőleg is több a hasonlóság!
2017. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!