Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintem a nővérem hazudik,...

Szerintem a nővérem hazudik, elmondjam másoknak? Átveri a pasit a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem 28 éves, ketten vagyunk tesók. Mindig furán bánt a pasikkal, szerintem gyűlöli őket. És az idősebbekre bukik. Mivel a nagy első szerelme, aki szintén idősebb volt átverte. Meghalt, utána egy héten belül előkerült a szeretője. Akkor zakkant meg igazán, ennek 7 éve. Addig is szeretett amúgy élni, bár akkor még kicsi voltam, nem láttam át a dolgokat, de azóta igazan megkergült ott kell neki lenni mindenhol, buliba, utazáskor, mindig megy. És bár mindig vigyorog, társaság középpontja, de nem boldog. Ez biztos. De nem is ez a lényeg, hanem hogy amúgy ha meg akar szerezni egy pasit megszervi. 1,5 éve van neki egy külföldi pasija, aki Mo-n él. Ő is idősebb 42. Gazadag pasi, mindene megvan, mindig úton vannak. A pasi amúgy csalja, de őt nem érdekli. Nem tudom bizonyítani sem ezt, sem azt, hogy amúgy neki is vannak kalandjai. Van egy másik srác, vele régen ilyen szexkapcsolata volt, de azóta is találkozgatnak. Egyidőse. Amúgy az ő családja is pènzes. Egy teljesen bolond srác, ő sem vesz semmit komolyan, sok a nője, mert amúgy nagyon jól néz ki. Állandóan röhögnek mindenen. Mostanában még többet voltak együtt. Bár szerinten egyik sem szerelmes a másikba.

A furdulat az, hogy nővérem bejelentette terhes. Az olasz pasitól. Mi nem is ismerjük, én egyszer láttam, szüleim egyszer sem. Mert amúgy nővérem pasi a lakásában él, a pasi egy másik városban, ott is, itt is van vállalkozása, de ide egy héten 2szer jàrt kb. eddig vagy csak eljött nővéremért. Most elvileg többet lesz majd itt.

De! Szerintem ez a gyerek ugyanúgy lehet a másik srácé is. Lehet még nővérem sem tudja kié.

Ezt el kell mondjam a szúleimnek? Végülis az unokájuk. Joguk van hozzá hogy tudják. Az olasz pasinak is. Neki főleg, de nyilván neki nem szólok. Csak szüleimnek nem szeretnék hazudni. Egy apaságit is csináltathatnának szerintem.


2016. aug. 4. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Miért szólsz bele? Ne szólj szám, nem fáj fejem!
2016. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És akkor normális ha nem tudja valaki ki az unokája apja?
2016. aug. 4. 14:47
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne szolj ez már az ö szégyene
2016. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amúgy szüleim nem látják át a helyzetet. Annak amúgy nem örúlnek, hogy van ez a kúlföldi pasija, de most hogy mondta a gyereket, nem bánták, söt anyukám örült
2016. aug. 4. 14:49
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ne szolj bele!! nem a te dolgod
2016. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
De miért akarsz beleszólni? A nővéred döntése és kész. Nem tartozik rád. Ennyire unatkozol vagy mi? Még ha igazad is van: senki enm fog neked hinni, mert a nővéred kimagyarázza és ha ő azt állítja, h ő a gyerek apja akkor ő és kész. Csak bűnbak leszel. Semmi értelme. Meg a pasijának, akit nem is ismersz mégis hogy gondoltad, h elé állsz ilyennel? Szerinted kinek hinne? Csak még jobban összevesznél mindenkivel. Sztem tartsd meg magadnak a véleményed és a saját dolgoddal foglalkozz- a saját érdekedben!
2016. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ebbe nagyon nem lenne jó beleavatkozni, maradj ki belőle. Akkor is, ha az igazságérzeted mást diktál. Egy életre harag meg köpködés lenne belőle, és tudod ki szívná meg összesen? A gyerek. Bár ha az anyja ilyen, akkor még így is szívhat szegény, de lehet, h jó anyja lesz, ezt meg nem tudhatjuk előre.
2016. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szólnék bele, mert könnyen meglehet, hogy tévednél és valóban az olasz pasi gyerekét várja. Ami nem a te asztalod abba jobb nem beleszólni. Főleg a nagyszülőket nincs miért felzaklatni, ráadásul te sem tudsz biztosat. Az más dolog lenne, ha mondjuk a bátyád nője lenne terhes és ott tudnál valami plusz infót, hiszen akkor az apát magát értesítenéd. De így a nagyszülőknek csakis annyi közük van a dologhoz mint neked: rokonok, de ez már annyira magánéleti kérdés, hogy nem rájuk tartozik. Leginkább azért mert nem biztos a dolog.
2016. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A pasinak nem akarok szólni semmiképpen. Bár szerintem joga van tudni de nem az én dolgom. A szüleim azért mégiscsak rám is tartoznak
2016. aug. 4. 15:02
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mert lehet azt hiszik megállapodott. Figyelj, ha te ebbe beleavatkozol, csak rosszul jöhetsz ki belőle. nővérednek saját élete van, amihez gyakorlatilag nektek már nem is lehet közötök, mert önálló személy.

Ez van, fogadd el, hogy a nővéred egy ri * banc, vannak ilyen emberek. Legfeljebb, ha ez nagyon bánt téged, beszélj vele, de ne a szüleiddel.

Változást ne várj, ha ihazán (!) megakar változni, akkor megteszi, ha nem, akkor nem.

2016. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!