Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem a legjobb ferfihez mentem...

Nem a legjobb ferfihez mentem hozza de nem lop hazudik szoval dolgos csak a tesomeknak nem jon be akkor velem miert ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem hivnak nem koszontenek fel -en megteszem- nincsenek kozos programok stb..nekem van csak 2 ki gyerekem 3 evesek.. rossz h nem keresnek...
2016. aug. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze a férjedhez, egyszerűen bunkók a rokonaid. szard le őket te is. bezzeg, ha lottó milliomossá válnál hirtelen... -_-
2016. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mièrt nem tőlük kérdezed? Miért vadidegenektől akarod tudni, amit egyértelműen csak tesódék tudnának megválaszolni?!?!


Èn, személy szerint soha nem fordultam el a tesómtól, akármilyen párja volt épp, így én sem hiszem, hogy a férjed az oka.


Amúgy te minek köszöntgeted őket ha le se tojnak?

2016. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért köszöntöm fel őket mert én a tesoimnak tekintem őket.
2016. aug. 21. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem a férjed az oka. Pláne annak, hogy TÉGED nem köszöntenek föl.

Kérdezz rá náluk!


Amúgy, ha nem csináltál korábban valami komoly disznóságot a kárukra, oltári bunkók!

2016. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb mióta vele vagyok azóta hanyagolnak...
2016. aug. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!