Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért mondja rám azt a nővérem...

Miért mondja rám azt a nővérem, hogy ribizli vagyok, amikor ő sokkal nagyobb?

Figyelt kérdés
A tesóm szerint egy ribi lettem azzal, hogy egy fiú barátom poénból azt írta nekem, hogy küldjek magamról meztelen képet, én pedig -szintén poénból- elküldtem egy babakori meztelen fotómat, amin egy törölközőn hason fekszem. A barátom röhögött rajta és azóta is tök jóba vagyunk, nem tudom, ez miért számít ribiségnek. És főleg, hogy a nővérem milyen jogon oktat ki, amikor ő meg minden szembejövő pasival összejön, a kéthetes nyaralásunk alatt is hármat szedett fel. Most irigykedik vagy mi?

2016. aug. 21. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

"Miért mondja rám azt a nővérem, hogy ribizli vagyok, amikor ő sokkal nagyobb?"


Tehát véleményed szerint is az vagy csak kisebb. Akkor nem értem kérdést. Nem azt mondta, hogy te vagy nagyobb ribbbanc. Csak kijelentette - amit ezek szerint te is elismersz, hogy az vagy.


Egyébként érdekes, hogy a barátaiddal belefér a pucér kép kérése. Főleg, hogy a legjobb barátnőddel van kapcsolatban... Új barátokat nem keresel? :D

2016. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

Kéthetes nyaralás alatt két pasi és még ő károg... Hát oda ne rohanjak, de jó dolga van. Hány éves ?

Én 1 hónap közmunkára ítélném egy árvaházban vagy egy kórházban aztán majd helyre áll a kis fejében az erkölcs és a fontos dolgok sorrendje...

2016. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy ez nem poén volt a srác részéről, és ha tényleg jó barátja vagy a csajnak, akkor elég nagy gondban vagy.

Nekem szakadt már meg barátságom amiatt, hogy az állítólagos legjobb barátnőm elfelejtett szólni, hogy a párom egyértelműen rányomult, és "viccből" meztelen fotókat kért róla.

Aztán persze lebukott ő is, amikor kiderült, hogy még vagy 200 másik csajnál is bepróbálkozott a srác "viccből", és lett is belőle nem egy folyamatos szexchat partenere.

Jött persze a lányka a szöveggel, hogy jaaj csak nem akart megbántani, csakhát az orra alá dugtam az üzenetet, ahol nem éppen helyretette a páromat, hanem kedvesen elviccelgette a dolgot. Dobtam mindkettőt.

2016. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha így nézzük a dolgot, van abban valami, amit a nővéred mond, ha neked az teljesen természetes, hogy a barátaid ilyenekkel viccelődnek...
2016. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

és ha Te poénból tényleg küldtél volna egy meztelen fotót a haverodnak?? A fiú barátod kikandikál a kapcsolatából és nem mentség az óvoda és az sem, hogy az egyik legjobb barátnőd tőle származik.

A ribiséggel meg ne foglalkozz!

2016. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

"Én 1 hónap közmunkára ítélném egy árvaházban vagy egy kórházban aztán majd helyre áll a kis fejében az erkölcs és a fontos dolgok sorrendje..."


Mert egy lány nem élvezheti a szexet?

2016. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!