Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kezdek féltékeny lenni a...

Kezdek féltékeny lenni a saját húgomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hugom 21 éves én 23. Májusban egy társkeresőn megismerkedtem egy sráccal akivel egy idő után elkezdtünk randizni. Már az első találkozáskor megcsokolt azt mondta azt szeretné ha a jövőben én lennék a barátnője. Másodiknál tovább próbálkozott harmadiknál pedig lefeküdtünk. Mikor negyedszer találkoztunk mintha egy teljesen más embert láttam volna. Nem csókolt meg nem közeledett semmi nem volt olyan mintha csak két ismerős lettünk volna. Utána megtudta h külföldre küldik dolgozni igy közölte csak legyünk barátok. Azóta már semmi nem olyan mint volt nem keres annyit. Mikor elhatároztam h elfelejtem rámirt és a hugommal elhivott bulizni de a haverjai is ott voltak. A hugommal azóta folyamatosan beszélget, sokkal többet keresi mint engem. Volt hogy még az elején hárman találkoztunk de annyira szarul éreztem magam mert mindig csak vele beszélgetett. A hugom azt mondta szimpatikus neki jol el lehet vele beszélgetni denem jönne vele össze mert velem már lefeküdt. A pasi tudja h féltékeny vagyok meg hugom is de ez miatt én a pasival folyton veszekszek. Hugomat nagyon helyesnek tartja tetszik neki de azt mondta ez még nem biztos h jelent vmit. Hugom mindig is szép volt kedves van kisugárzása sokan akarnak vele ismerkedni én meg zárkózottabb vagyok és nincs kisugárzásom. Annyira bánom már h lefeküdtem vele hogy a hugomat elvittem abba a buliba. Elegem van belőlük a hugomba kezdek nem megbizni. Ez a srác tönkreteszi a kapcsolatunkat.
2016. aug. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem a srác teszi tönkre a kapcsolatotokat, hanem te vagy hülye. Ez a pasi csak d.ugni akart, te meg hagytad, onnantól kezdve lexar téged, hogy elérte a célját, most éppen tovább vadászik és pont megfelel neki a húgod is szexre, ha őt is megfekteti tuti nem keres benneteket többet. Ne a húgodra féltékenykedj, hanem felejtsd el ezt az idióta pasit és mondd meg a húgodnak is, hogy nem fog vele jól járni.
2016. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd magadban, hogy mit is akarsz. Össze akarsz újra jönni ezzel a sráccal? A barátja akarsz lenni? Vagy csak megszakítani a kapcsolatot? Ha ezzel megvagy beszélj a húgoddal. Ha bánt téged a gondolat, hogy ők ketten összejöhetnek (és én így vettem ki a szövegből), mondd el ezt neki. Ha jó testvérek vagytok és törődik veled biztos megérti. Én azt tanácsolom, hogy a srácot inkább hagyd a francba, aki lefekszik veled, utána meg nem is beszélget, az nem éri meg, ráadásul nagy esély van rá, hogy a húgodat is csak szexre használná. És ne legyél féltékeny, csak azért mert más vagy, mint a tesód te is vagy ugyan olyan értékes! Kitartás! :)
2016. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És az elsőnek is igaza van abban, hogy ez a srác mindkettőtöket csak megfektetni akar. Beszélj a húgoddal és hagyjátok a srácot.
2016. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak gusztustalan ribi húgok, de szerintem ez a pasas nem ér ennyit.

Nézd meg a 27 idegen igen c. filmet :)

2016. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!