Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a húgommal? 16/l

Mit csináljak a húgommal? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves húgom, aki lehagyott növésben és formás abban is nézz ki. Amikor társaságban vagyunk, azt hiszik, hogy ő az idősebb. Itthon ezért állandóan huginak hív, ami már zavar nagyon.
2016. aug. 23. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit kéne csinálni a húgoddal? Ő ilyen alkatú, te másmilyen vagy.

Csináld azt amit én. Mosolyogj egyet..

2016. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Örülj neki, hogy fiatalabbnak néznek...
2016. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Elsősorban kérd meg, hogy ne tegye. Ha nem megy, akkor szólj a szüleidnek, hogy szóljanak rá. Plusz, ha nagyon szép, és formás, és ez téged nagyon zavar, akkor kezdj bele valami formásító sportba. ( nem ismerlek, ezt az utolsót csak így távlatból )

15/L

2016. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kosarasok


Szüleim már unnak minket

2016. aug. 23. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így. Mióta az öcsém a fejemre nőtt, az a mániája, hogy felemel, meg megsimogatja a fejem búbját, és icipicinek szólít, pont úgy, ahogy én szólítottam előtte 15 évig... :D

Lépj túl rajta elegánsan! És találd ki, te miben vagy jobb!

2016. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne aggódj..

én pont így voltam mint te. köztünk 4 év van,és bár én vagyok az idősebb-mindig a hugomat nézték idősebbnek. ekkor még hátránynak éreztem én is. de most hogy elmúltam 30.. ő meg csak most lesz annyi- nagyon jól esik hogy azt hiszik nem vagyok több 25 nél,őt meg idősebbnek nézik a koránál. szóval: mostanra én jártam jobban ezzel a dologgal..!!!


esetleg vágj vissza azzal,hogy: nem baj hugi..! milyen jó lesz majd ha 10 év múlva is így lesz.. engem majd 20nak néznek téged majd lehet hogy 30nak.. :)

2016. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak veregesd meg nevetve a hátát (nem tudom hogy hívják, most legyen Zsófi) és mond hogy jólvan zsófikám menjél 'játszani' (vagy amit szokott csinálni) rögtön el fog menni a kedve. Ha megkéred szépen hogy ne tegye, akkor csak rontasz a helyzeten, hisz a testvérek szeretnek viccelődni egymással.
2016. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem verseny. mindenki másmilyen ütemben nő. mi a tesómmal már felnőttek vagyunk, mégis tök különbözőek vagyunk magasság és alak terén is.

amúgy azzal,hogy huginak hív, holott ő a fiatalabb,csak azt mutatja ,hogy mennyire gyerekes:)

2016. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Segáz, te már mehetsz 16-os korhatáros filmre, két év múlva pezsgőt vehetsz, hogy megünnepeld a szülinapod, ő meg nem. ;)

Ettől még ő nem idősebb, csak nagyobb.


Nekem is a húgom a fejemre nőtt, és piszkált, hogy hordhatom a kinőtt ruháit. Mondom, kihízott ruhákra gondolsz? És elkezdtem bocizni. Nem szép, de hatásos.

2016. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele...lehet azert csinalja mert tudja hogy idegesit teged.

En is hasonlo helyzetben vagyok a hugommal bar o 11eves en meg 18...es meg is neki nagyobb a melle meg a feneke is.

2016. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!