Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm az öcsémet, évek óta...

Gyűlölöm az öcsémet, évek óta azt kívánom, bár csak ne lenne, és ő is utál engem. Hogyan férjünk meg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 19:52
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
31%
Ahogyan mondtam biztos lesz*rod mert erzeketlen b*rom vagy
2016. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
76%

"Más meg hogy örülne egy testvérnek.

Én mindig örültem volna, ha van egy tesóm."


Ez aranyos. :)

De sajnos nem így működik...én is örültem az öcsikének, aztán megnőtt és egy igazi lelketlen, másokat kihasználó szemét lett belőle. :(

Kérdező, nálatok mikor kezdődött ez az egész? Miben merül ki pontosan a szemétkedése?

2016. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
42%

12: De én nem tudom elképzelni, hogy a mi családunkban bárki lelketlen utálni való legyen.

Na mindegy, tesóról már lecsúsztam. Most már saját gyerkőcre vágyom :)

2016. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Alain Delon ***** válasza:
78%
Úgy férjetek meg, hogy tedd meg az első lépést a békülés felé. Ennek más útja nincs.
2016. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
85%
2016. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
57%
Normális ember ilyen hangnemben ki sem ír kérdést. A szüleitek nem neveltek meg benneteket. Most már mindegy, túl idős vagy már, menj koliba, aztán hagyjátok egymást, vagy talán megjön az eszetek később.
2016. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam 15 évesen a növéremmel!De azota rájöttem,hogy nagyon szeret.És ha nincs 1 ember sem a világon aki segitsen ö akkor is jön. :)

Nagyon ritkán látom és hiányzik is!Gondolj bele és vess véget a dühödnek,mert az élet nem tart örökké.Szeretni kell ha másnem a családod,mert bármikor történhet veled,velük,velem valami rossz amit már nem tudsz visszaforditani.


Majd idövel megszeretitek egymást!Majd amikor havonta vagy fél évben egyszer fogod látni,na majd akkor rájöttök mind a ketten,hogy igen Ö az akit feltétel nélkül szerethetsz...És történyen bármi ti egy vérböl valók vagytok!

Lehet,hogy ezt még most hablatynak gondolod,de majd idövel megérted amit irtam.F22

2016. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Bárcsak történne vele valami.
2016. aug. 29. 21:33
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ezt a kijelentésed most csak dühböl "irod",gondolod.

Ha mégis történne valami ezt nagyon megbánnád és lehet hibáztatnád is magad.Akár az egészséged is rá mehet...


De ezt hiába irom le,mert te látom nem érted.Vagy a méreg elöntötte a fejed és nem látod tisztán a helyzetet.

2016. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Ha évek óta szinte minden egyes nap gyűlölettel tekintettünk egymásra, és ki nem állhatjuk egymást, akkor miből gondolod azt, hogy hirtelen ha külön költöznénk és csak havonta látnánk egymást, akkor tyűde elkezdene hiányozni nekem? Pont erre vágyok, hogy soha ne találkozhassak vele többet.

Nem hirtelen harag.

2016. aug. 29. 21:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!