Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm az öcsémet, évek óta...

Gyűlölöm az öcsémet, évek óta azt kívánom, bár csak ne lenne, és ő is utál engem. Hogyan férjünk meg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 19:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
A szüleitek jól elcsesztek benneteket. Tudom, hogy a testvérét nem válogatja az ember és sajnos vannak olyan családok, ahol a testvérek így gyűlölik a másikat, de így akkor sem beszélhetsz az öcsédről. Máskülönben mivel nem ismerünk téged személyesen,kíváncsi lennék az ő változatára is, mert belőled sugárzik a gyűlölet. Aki gyűlöl az rettenetesen elvakult és nem veszi észre ha hibázik. Arra nem gondoltál hogy lehet azért tesz neked keresztbe, mert így állsz hozzá és folyton lepattintod?
2016. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

És még egy (előző vagyok): A halálom azok a bátyusok akik azzal indokolják hogy gyűlölik az öccsüket, mert "kisr*hadék v. kis g*ci", "bár történne valami vele".

Ha esetleg konkrét indokokat írnál, akkor komolyan vennénk téged, de addig csak egy buta nagykamasz hisztijét láthatjuk, aki semmivel sem különb mint az állítólagos kis buta, éretlen öcsike.

2016. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 AttilaLIX ***** válasza:
42.nek üzenem !! Teljesen igazad van , kettőn áll a vásár , egyhibás nemlétezik !!!
2016. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó előtti

Én is így vagyok mint a kérdező csak itt én vagyok a fiatalabb. A társaságát igyekszem kerülni mert az évek alatt megtanultam (vagyis belém rögzült) hogy nincs rá szükségem semmilyen szinten...

Az egészen apró dolgoktól kezdve ami részemről megvolt (pl ha kért édességet adtam) az egészen nagy dolgokig (pl nyilvános szekálás mások előtt a részéről) megtanultam hogy nincs rá szükségem.


Mióta kb az eszemet tudom szemétkedett, mostanra pedig már megvetést és gyűlöletet érzek iránta valamint hogy ha soha nem látnám többet az is sok lenne...

2016. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

26. vok:

44-nek és a többi megértőnek üzenem, hogy ezt a kérdést csak az érti, aki hasonló cipellőben jár.

2016. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
ne törődjetek egymással
2016. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Én is ugyan igy vagyok. Utálom a tesóm.-18l-

És én is vágyok egy igazi rendes öcsire mondjuk.én 16f

2016. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt gondolom, hogy ez a mérhetetlen testvéri gyűlölet a szülői rossz nevelés és nemtörődömség következménye részben. Az már más dolog, ha a tesóktól maguktól ilyenek.
2017. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!