Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom sosem hagy aludni, a...

A húgom sosem hagy aludni, a szüleink lesz@rják, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok, minden nap kimerülten érek haza a tanulás meg a sok utazás miatt, és esténként is áthallatszik, amikor TV-t néz. Meg hétvégén is, amikor végre aludhatnék sokáig, már 8-kor vagy még korábban arra ébredek, hogy rádiót hallgat, TV-zik vagy más zajforrást keres. A szüleinknek is szóltam már, de egyszerűen tesznek rá. A húgom meg nem hallgat rám. Mit csináljak?

2016. szept. 11. 08:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keltsd fel néhányszor. Másból nem fog tanulni. A szüleid láthatóan jól elkényeztették.
2016. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy csak az én véleményem, de nehogy már neki kelljen fülessel aludnia. A húga meg úgyse fogja használni, mert neki kényelmetlen lenne, láthatóan mással meg nem foglalkozik.
2016. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne használná? Egy családban mindenkinek illene a többiekhez alkalmazkodni- A kérdező nem várhatja el hogy lábujjhegyen járjanak körülötte, de a tesójának se kellene üvöltetni mindent. Kompromisszumot kellene találni ami mindkettőjüknek megfelel.
2016. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Pofozd fel.
2016. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fejhallgató fel, zene be. Mehet az alvás.
2016. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!