Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor jönnek rá a pasik, hogy...

Mikor jönnek rá a pasik, hogy ha nem kellenek egy lánynak, akkor sem fognak, ha azt játsszák, hogy lesz*rják és ha oda van értük a lány, akkor sem fognak kevésbé kelleni neki, ha foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Utóbbi esetben a "lesz*rom stratégia" csak ronthat.
2014. máj. 5. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hétfőn 11 órakor.
2014. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van 1-2 ilyen komplikált gondolkodású lány ismerősöm, de lesz*rom ^^ Nyugodtan zaklatlak titeket. Aztán ha találok jobb szórakozást, lépek, elhiheted. Nem ér a te fajtád annyit, hogy jobb lehetőségeket kihúzzak a listáról. Ennyire nem forog körülöttetek a világ :)
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok részeg, vagy mégis...


Ezt a részt nem értem:


azt játsszák, hogy lesz*rják és ha oda van értük a lány, akkor sem fognak kevésbé kelleni neki



Can you explain?

2014. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van ez a terjedő "csodateória", hogy tenni kell magasról a csajra és akkor majd így, meg úgy belédesik. Nem tudom más hogy van vele, de én nem azt vettem észre a környezetemben, hogy ez bármit is használna. Nem tetszel neki? Ha fejre állsz se fogsz, ha meg nem is foglalkozol vele, pláne. Tetszel neki? Akkor is tetszeni fogsz, ha keresed, foglalkozol vele, viszont ha nem, azzal legtöbbször csak ronthatsz a helyzeteden.


Tudom, hogy kicsit suta a kérdés megfogalmazása, de ez lenne a lényeg.

2014. máj. 5. 22:01
 5/12 A kérdező kommentje:

" Nem ér a te fajtád annyit, hogy jobb lehetőségeket kihúzzak a listáról. Ennyire nem forog körülöttetek a világ :)"


Kifejtenéd, hogy milyen az én fajtám és hogy miből gondolod, hogy szerintem körülöttem forog a világ? Nem egészen értem.

2014. máj. 5. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy korrigáltad.


Nos, ez azért van, mert sok buta lány szaladgál szerte a világban, akik élvezik, ha megalázzák őket, meg semmibe veszik. Akármit is mondasz, ez így van.


Az igazi lányokkal törődni kell, mint egy rózsával.

2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Aztán ha találok jobb szórakozást, lépek, elhiheted. Nem ér a te fajtád annyit, hogy jobb lehetőségeket kihúzzak a listáról. Ennyire nem forog körülöttetek a világ :)"


Szívemből szóltál.


Kérdező, ha csak azért is leszar téged egy srác, aki nem tetszik, mit veszítesz? Ő elvan magának, esetleg kattog rajtad, de téged békénhagy. Számodra ennek nem kéne, hogy jelentősége legyen.

Egyébként jól látod a dolgokat. Vagy tetszel valakinek, vagy nem. Olyan nincs, hogy elhanyagolod, esetleg több figyelmet szentelsz neki, és egyszercsak beléd szeretnek.


Az ilyen "elme-játékoktól" csak vonzóbb leszel, de ehhez már kell lennie valamiféle kölcsönös vonzalomnak.

Két "taktika" van, amit a tudatosan ismerkedő, másokat manipulálni szerető férfiak használnak:

Az egyik a szeret-nem szeret játék. Közel kerülsz a kiszemelthez, majd egy-két átgondolt, a másikra mély benyomást keltő mondattal tudatosan elhatárolod magad a másiktól, esetleg olyan dolgot teszel, amin napokat, heteket kattoghat a srác/csajszi. Hanyagolod egy kicsit, majd újra nyitsz felé, és már csak a kíváncsiság miatt is több időt szeretne veled tölteni a partner.

Ezt a nők és a férfiak is csinálják, sokszor úgy, hogy ők maguk se tudnak róla.

Gondolj bele: Biztos volt már olyan srác, aki elhanyagolt téged, és folyton azon járt az eszed, miért nem keres téged, miért hanyagol el, és miért flegmázik.

Sokat gondoltál rá, nem?


A 2. taktika az önbizalom leépítése, majd a saját értékrended, gondolataid átadása, a lány megváltoztatása, majd hanyagolása. Egy idő után a lány hozzászokik ahhoz, hogy a te véleményed a mérvadó, és te mondod meg milyen irányba változzon.


A második "taktika" főleg a butácska, plázacica lányoknál működik, míg az első szinte akárkinél. Mint mondtam, egy bizonyos szintű vonzalomnak már meg kell lennie. Ha nem érdekled a kiszemelt lányt/srácot, pont lefogja szarni, keresed -e, vagy nem.

2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódk kérdező, te sem kellenél, úgyhogy a lehető legőszintébben szarnálak le :) amíg azon kattogsz hogy ez biztos valami speckó taktika a részemről, addig végigviszem az egész Tyrian 2000-t, még a Zicca Lazert is megveszem a hajómra :P
2014. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, a különféle módszerek reményt adnak.


Tudod a vonzalom a megfelelő génállományon alapszik, és már amikor megfogansz, eldőlt, mennyire leszel vonzó a másik nemnek (koponyaforma, arcberendezés, orrok, fülek mérete, testalkat, stb.), ezen különbségek ellenére valamennyien egyformán vágyunk a másik nemre, és természetesen a másik nem jól sikerült tagjainak közelségére, de valaki ezt soha nem kaphatja meg. A lányok válogatósabbak, mint a fiúk, így rengeteg fiúnak kell beletörődnie abba, hogy ő bizony nem kell, illetve csak akkor kell, ha valami kell, ami neki van (általában a háttere, az egzisztenciája).


Te nem ebben a helyzetben vagy, így próbálj meg együttérző lenni - egyszerűen hinniük kell abban, hogy van megoldás, mert nehéz egyedül, magányosan, visszautasításokban élni. Akinek kihirdetik az orvosok, hogy gyógyíthatatlan beteg, az is elkezd hinni mindenféle kuruzslóban, sámánban, csodadoktorban, mert nagyon nehéz elfogadni, hogy más élhet, Te meg nem.


Örülj a saját szerencsédnek!

2014. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
OwMyBalls: Sehol nem írtam, hogy én "szerencsés" lennék. A lányok sem mindig születnek szépnek, ezen pedig se a pénz, se más nem segít...
2014. máj. 6. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!