Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltem a testvérem! Hogyan...

Féltem a testvérem! Hogyan tudnám elmagyarázni neki, hogy nem jó ahogy ő öltözködik?

Figyelt kérdés

A testvérem egy gyönyörű lány,sokkal idősebbnek látszik a koránál,nem mellesleg nagyon csinos is! 13 évesen legalább 15 évesnek is simán elmenne,és emellett eléggé feltűnő,kirívó ruhákat hord. Nem gyakran,de azért volt már rajta olyan sort,amiből egy kicsit ki volt a feneke. Többször volt már rajta nagyon passzos leggings egy viszonylag rövid pólóval.

A városunkban rövid időtartamon belül volt két olyan eset is,hogy eltűnt két hasonló korú lány,mint ő.


Nagyon féltem őt,nem szeretném,hogy bármi baja is essen!

17/L


2016. szept. 22. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Ne aggodj attol hogy k va meg nem fogja megeroszakolni, nem ezen mulik.
2016. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legjobb, ha leülsz és beszélsz vele. Mondd el neki mennyire félted és nem is alaptalanul..valamint, hogy a kirívó ruhák csak egy ideig kölcsönöznek figyelmet, egy idő után nevetséges lesz. Magamutogatás nélkül is lehet csinos:)!
2016. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjatok mar had mutogassa a pinajat, majd leszokik rola, vagy nem. Rabeszeles meg senkinek nem hozta meg az onbecsuleset.


Az pedig nem a lanyok oltozkodesen mulik hogy eroszak aldozatai lesznek-e.

2016. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
80%
Kihívó és kirívó nem ugyanaz, tanujatok már meg magyarul
2016. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A szuleiddel beszelj esetleg hogy szoljanak neki.
2016. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem is értem az olyan lányokat akik olyan nadrágot vesznek fel az utcára, amiből kint van a fél seggük. Mi ezzel a céljuk, mit akarnak ezzel elérni? Ez persze hogy kivívja a fiúk, férfiak figyelmét. Ha esetleg valaki megbámulja, meg beszól nekik emiatt ők vannak megsértődve. A lényeg pedig, hogy a húgod a divatot követi. Ha más lenne a divat, ő se így öltözne. Bízzunk benne hogy nem találja meg valami aberrált. Beszélni beszélhetsz vele, de ha eddig se értette hogy mi ebben a kockázat, akkor nem tudsz mit csinálni.
2016. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
54%
Az természetes, hogy próbálgatja alakuló nőiességét, és bejön neki, ha erre pozítív visszajelzéseket kap. A szépség nagy ajándék, módjával lehet élni vele. Beszélgess vele ennek veszélyeiről is, hogy tudatában legyen. Kell, hogy önállósodjon, de legyetek vele. Például este, sötétedés után ne mászkáljon egyedül, kísérd el, vagy menjetek el érte.
2016. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Amikor a 20-25 éves srácok próbálgatják a 14 éves lányok alakuló nőiességét, az is természetes ? :D

Sajnos valóban, most ez a divat. Leginkább azért néznek ki idősebbnek ezek a lányok, mert 12 évesen már azon jár az eszük, hogy hogy sminkeljenek, milyen legyen a frizurájuk, és milyen ruhát vegyenek fel. Elmennek péntek délután, séró belőve, festék felkenve, vagy haspólóban (mai nyelven: crop top), vagy mini-sortban (nem tudom, ezeket a bugyi méretű farmer rövidnadrágokat minek hívják hivatalosan), esetleg még dekoltázst is villantanak, mert a fehérneműszekció dugig van 70A méretre készült push up melltartókkal, nem véletlenül.

Az erőszak mindenkit fenyeget, de ezek a lányok a saját életüket teszik tönkre. Milyen elképzelése lehet a világról egy kislánynak, aki babázás meg legózás helyett okostelefont nyomkodott, és talán még nem is menstruál, de már az foglalkoztatja, hogy a pasik szexinek tartsák?

Csak körül kell nézni a közösségi oldalakon, 12-13-14 éves lányok, rengeteg képpel, csücsörítős szájjal, kitolt popsival, olyan dumával, ami még egy felnőtt nőtől is mocskos lenne. Több száz vagy több ezer ismerős, a fele ugyanilyen hülye p**a, a másik fele vén perverz, aki meglátta a képeiket, szépeket írogat nekik, meg kiveri rájuk.

Ugyanez az utcán. Vajh mikor elsétál 2 hamvas bőrű lányka kilógó fenékkel, vihorászva egy csapat sörözgető fickó előtt, akkor azok nem fogják megbámulni a kilógó vaginájukat? Dehogynem. Meg is jegyzik, hogy ejjj cica, de megtömném a libádat! A leányka meg fintorogva felháborodik, hogy fúj, mit bámulják ezek a vén perverzek. De mikor a cuki 26 éves Jocóka meghívja encsiüccsizni, és megdicséri a lökhárítóját, akkor virul a feje.

15-16 évesen is korai ezt elkezdeni, de 13 évesen abszolút nem normális. Aki így kezdi, az még fel se nő, de már kiég. 13 évesen próbálgatja a nőiességét, 14 évesen bepasizik, amennyi kérdést itt olvastam már erről, a szex is gyakran megesik ebben a korban, mire nagykorú lesz, addigra meg túl van 5-6 srácon és nem tud magával mit kezdeni, mert gyerekkora nem volt, meg nőnek sem érzi magát. Megbecsülni pedig soha senki nem fogja.

Ha az én lányom/húgom/akárkim ilyen fiatalon így öltözködne, akkor nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mégis mit gondol meg érez a világról, meg saját magáról. Divatból nem kell se hülyének, se k**vának lenni.

2016. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
De az nem megoldás, hogy a felnőtt férfiak azt mondják, mától nem nézünk meg kilógó vaginákat.
2016. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Hasonló szituációban pár havert rászabadítottam a hugira. Beszólogattak neki a plázában, hogy egy hambiért mit vállal, stb. Hamar leesett neki, hogy mindenki ku.rvának nézi így, és csak dugni használná.

Tudom, bunkó állat vagyok, de bevált. Azóta fel tud öltözni. Ha időnként elszalad vele a ló, csak annyit kell mondanom, hogy én így nem mutatkozok vele.

2016. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!