Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan "térítsem észhez" a...

Hogyan "térítsem észhez" a testvéremet? Mindig családos emberekkel akad össze.

Figyelt kérdés

Elvált, egyedül álló anyuka.

Próbál ismerkedni, barátkozni. Ha eljut valakivel a 3. vagy 4. randiig, ott bukik le az illető, hogy amúgy felesége van.

Nővérem ilyenkor persze lekoptatja az illetőt. De attól még sz.rul érzi magát, hogy egy kapcsolatba "belemászott", holott ő csak boldog szeretne lenni...


2016. okt. 7. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Mit akarsz rajta észhez téríteni? Ha egyszer nem direkt csinálja, és le is koptatja őket.
2016. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mondd meg a nővérednek, hogy az ilyen dolgokra kérdezzen rá a találka elején, és az első találkozás után akkor udvariasan váljanak el. Nem kell eljutni a 3. vagy 4. randevúig.

Tulajdonképpen nem mászott bele, a férfiak azok, akiknek van feleségük, nem pedig fordítva.

Ezt is mondd meg neki. Olyan emberekkel randizzon, ha ilyenre nem akar rákérdezni (pedig van, aki az ilyeneket "fogja ki", persze nem szándékosan, csak így alakul), akik 100%, hogy szinglik. Vagy elváltak. Észhez téríteni pedig nem kell, csak ezt szépen megmondani neki, mert nem tudatosan fog ki ilyen embereket (vagy félreértem?). Sok sikert a nővérednek! :)

2016. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Volt akivel lefeküdt....


Már az első beszélgetésnél megkérdezi, hogy van e valakije, mert ha van inkább ne is beszéljenek.

A pasik meg tagadják, nem mindenkit tudunk lecsekkolni FB-on.

2016. okt. 7. 20:04
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tehet róla, hogy ennyi patkány pasi van. Amíg lepattintja őket, addig nincs gond, előbb-utóbb csak összeakad facér férfival is. Mit akarsz tőle, zárkózzon be, és éljen apácaként? Inkább nézz körül az ismeretségi körödben, hátha össze tudjátok ismertetni valaki alkalmas jelölttel, az már rajtuk múlik, mit kezdenek egymással.
2016. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
24%

"Nem tehet róla, hogy ennyi patkány pasi van"

-arról nem, de hogy vonzza magához, és csak a patkányokat - kezdve a gyerek apjától-

azt meg kellene gyógyítani, annak ugyanis oka van. Pszichológus.

2016. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A gyerek apja nem patkány.

7 év után mentek szét, mert kihűlt a kapcsolatuk.

2016. okt. 7. 20:26
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem a te dolgod :) örülj ha boldog ,és vigasztald ha szomorú...
2016. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

5. válaszolónak igaza van!


Ha esetleg testvéred nem akar csupán emiatt pszichológushoz fordulni, akkor (ha tényleg bizalmas viszonyban vagytok), segíts neki a társkeresésben.

Olvassátok újra a szélhámos nős férfiak szövegeit, profilját (gondolom internetes ismerkedésről van szó).

Mik a közös motívumok, miből lehet észrevenni, hogy hazudik, aki írja?

Még jobb, ha egy férfit is be tudtok avatni ebbe. Ő férfiésszel sokkal könnyebben kiszúrja, mik a gyanús jelek.


Természetesen vannak "hagyományos" módszerek. Pl. mikor érhető el telefonon a férfi? Egy egyedülálló férfi este 8-9 körül szívesen beszélgetne vele. Egy családos akkor bukik le legkönnyebben.

Napközben mindenki dolgozik, feleség biztonságos távolságban van. Akit csak ilyenkor lehet hívni, az pl. eleve gyanús.


Egyébként becsülöm, hogy következetesen visszautasítja az ilyeneket. Kívánom, hogy találjon rá egy tisztességes férfi!

2016. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenkit tudsz lecskkplni kozukuk a facebookon? Nekem enyhen fura, h a novered szerelmi elete csaladi ugy. Tulsagosan belefolysz. Miert nem a sajat eleteddel foglalkozol az ove helyett! Tenyleg beszámol arrol neked, h kozuluk hannyal fekudt le? Az egesz parkeresese olyan, mint vmi kozos csaladi vallalkozas...
2016. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem is mondta, hogy az ő dolga. Az ő problémája annyi, hogy segíteni szeretne a mindig szerencsétleneket kifogó nővérén. Értelmezd a szöveget és ne támadj.

Alaposnak kell lennie. Mármint az ismerkedésnél. Ne csak önmagának keressen partnert, hanem a gyereket is nézze, hogy jól kijönnek -e, vagy sem. Úgy tűnik nekem, hogy a nővéred nem igazán tervez hosszútávra azokkal, akikkel ismerkedik. Lehet, hogy tévedek, nekem így tűnik. Ha mégsem, akkor elnézést.

Függ pl. attól, hogy HOL ismerkedik. Ha társkeresőn, akkor...ne. Felejtse el. Vagy ha ragaszkodik hozzá, nekem a barátnőm a Tindert dicséri agyon, ott találhat az ember, ha nem is társat, de értelmes beszélgetőpartnert tuti. No, mindegy. Szóval próbálj úgy segíteni neki, ahogy már előttem is javasolták, hogy a környezetedből, vagy ismerőseid környezetéből keresel valakit, körbekérdezel, vagy bármi. Valakit, aki stabil és megbízható. Ne mondd, hogy nincs. Nézz szét alaposan, s aztán még alaposabban. Írd majd le, hogy mi lett.

Második voltam.

2016. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!