Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lesz így a bátyámmal?

Mi lesz így a bátyámmal?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy nagyon nincsenek is barátai és emellett elég önbizalomhiányos is ahogy én látom. Régen még lejárt edzésekre de már vagy 1 éve csak ül egész nap a szobájába és kockul. A jegyei is elkezdtek romlani ezek mellett mindig el van fáradva és sokszor este 8-kor kezd el tanulni mert még ahhoz is lusta hogy felálljon az ágyról. Hétvégen sosem jár el sehova bulizni mert már leírtam hogy nincsenek barátai. Ezek mellett elég ügyetlen, sose sikerül neki semmi és még sokszor a legegyszerűbb dolgok sem. Anyámék is már teljesen ki vannak készülve hogy mit lehetne kezdeni vele vagy mit lehetne kitalálni neki hogy ne legyen ilyen "életképtelen" Ő 17/f én 14/f

2016. nov. 17. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid dolga lenne, hogy rendszeresen feladatot kapjon, főleg olyat, ahova ki kell mozdulni,pl. vásárlás. Többet kéne vele beszélgetni, több közös családi program, kirándulás, beülni valahova ebédelni stb. Szülinapra, karácsonyra bérlet edzőterembe, vagy uszodába, nem szabad hagyni, hogy elvesztegesse a legszebb éveit.
2016. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szervezz vele kozos programokat, erezze hogy mellette alsz! Hidd el ez segiteni fog !
2016. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!