Mi van a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő: mi baj lehet a bátyámmal? Azért merült fel bennem ilyen kérdés, mert mostanában nem hagyja, hogy hozzáérjek hozzá és a cuccaihoz, és egyszer rám is üvöltött, hogy ne érjek hozzá, mert el kap vmit tőlem. Annyit kell még tudni róla, hogy eléggé antiszoc (velem ellentétben), és ő 23 éves (én 20). Lehet irigység miatt mond ilyeneket? Előre köszi a válaszokat!


Ui.: Ne nézzétek a nyelvtani dolgokat, épp másnaposan írtam ezt a kérdést. :D



2016. aug. 24. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
sztm egyszerűen csak egy gyökér..
2016. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy szomorú vagy valami bántja, de nem Te vagy az akivel meg akarná beszélni, talán egyedül akarja megoldani magában és zavarod. Nem azért mert nem szeretne vagy bármi baja lenne, csak egyszerűen egyedül akar lenni. Ha így van akkor hagyd, adj neki időt, úgysem tart örökké az ilyen.

De ez csak tipp, nem ismerem... lehet aztán tényleg irigy. Akkor meg beszélgess vele erről. Segíts neki barátkozni, vidd el magaddal szórakozni.

2016. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én bátyám gyerekkorától ilyen, nem lehetett nyúlni az újságaihoz, a könyveihez, a társasához, esetleg ő olvasta, kesztyűvel... Borzalmas egy idő volt. Okot nem mondott, hogy miért, én nem kérdeztem, mert elegem lett belőle. Most már azért nem ilyen, mert felnőtt és kidobált mindent, mert neki már nem kell. Most már más zizije van.


Ha azt mondja, hogy beteg lesz tőled, elkap vmit, de ha nem ezt mondaná, akkor sem normális a hozzáállása. Mi hagytuk, nem foglalkoztunk vele, gyerekkori hülyeségnek tartottuk. Az eredménye meglett. :( Szerintem vmi pszichés dolog, baja lehet, háziorvos? Ne hagyjátok, mert csak rosszabb lesz!

2016. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Már mondtuk neki többen is, hogy el kéne mennie egy pszichológushoz, de ő arra is idegesen reagált.
2016. aug. 24. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg alapbol az furcsa hogy nyulkálsz a dolgaihoz. A sajátoddal kellene foglalkoznod. Az elkapok tőled vmit meg én is mondom :) az csak egyszerű beszòlás . Más fordításban : Hùzzál már el a dolgaimtol te szerencsétlen.

Eléggé leírtad a tesòd ezzel az antiszoc beszòlással, mintha kicsit nagy arcù lennél már bocs. Kizárt hogy egy antiszoc akárki írígy lenne egy kicsit anyáskodò beütésű hùgicára :) Max csak idegesíted.

Ha meg nem is csaj vagy hanem az öccse , akkor főleg . Ugyanis ha öcsém nyùlkapiszkálna random a dolgaimhoz nem csak ráüvöltenék hanem felkenném a falra is.

2016. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem értem, hogy nem szeretheti az ember a testvérét, nekem kistesóm van. ő 28 éves 90kg izom, én 29 éves 80kg izom. Hát, törtünk már össze szekrényt, jah mind2en idióták vagyunk, de ha egyikünkkel baszakszik valaki, mind2nkel baszakszik!!!
2016. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!