Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet kezdeni a batyammal?

Mit lehet kezdeni a batyammal?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest hogy nem teszek ekezetet, telefonrol irok :)

A batyam nagyon agressziv, kepes egy artatlan mondat miatt masokat megalazni, es veszekedni. Tegnap este megkerdeztem, hogy ha faradt, miert nem fekszik le, ezt pedig probaltam kedvesen megkerdezni, mert tudom, hogy hamar felkapja a vizet. Ennek ellenere o elkezd ram kiabalni, hogy en hozzam ki szolt, es en ne merjek neki tanacsot adni 18 evesen. A vita tobbi reszeben amit en mondtam vagy nem engedte vegigmondani, vagy ha megis, teljesen maskepp ertelmezte, es teljesen biztos hogy szandekosan, hogy azt is ellenem fordithassa. Maskepp emlekszik dolgokra, pl multkor anyaval veszekedett, de epp vendeg volt nalunk (a sajat baratnoje) en pedig mondtam nekik, hogy ne veszekedjenek, mert mindkettojuk velemenye mas, es egyikuk sem enged a masiknak, mire kifakad, hogy en 18 evesen ne csititgassam ot, es ne szoljak bele az o beszeletesebe anyaval, mert szerinte az beszelgetes, ha nem kiabalnak egymassal.. egyebkent akkor epp azt probalta megindokolni anyanak, hogy miert KELL utalni apat, es hogy o mennyire nem tiszteli annak ellenere, hogy szo szerint egy honapig folyamatosan dolgozik hogy ellassa,de neki ez nem.eleg mert nem vett neki sajat kocsit es hazat, mint a tobbi fiunak.. Kicsit eltertem, de erre az incidensre o ugy emlekezett vissza, hogy egyszeruen megkert menjek ki a konyhabol, mert o anyaval beszelget. Millio eset van meg arrol, hogy mit csinalt, mondott, de egy ilyen emberrel nem lehet egyutt elni. Megis mit kezdjek vele?


2016. aug. 25. 22:07
 1/7 lumia 532 ***** válasza:
pofan kene vagni, nekem is van egy 18 eves testverem csak az meg hulyebb, az is veszekszik minden hulyesegen, mar ketszer bukott az iskolaban azert is minket hibaztat igy 18 evesen meg mindig csak 10 es baratnoje sose volt nem is lesz akarmibe fog mindent elcsesz es masokat hibaztat mar szanalmas a kis nyomi probal csajozni azok is elhajtsak mindig😂😂😂😂
2016. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha en megutnem a batyamat, eltorne a kezem :) kepes magat ugy felduhiteni, hogy nem is szolok hozza :D meg multkor a mamam elott vagott hozza a szekrenyhez duheben
2016. aug. 25. 23:03
 3/7 lumia 532 ***** válasza:
100%
de te lany vagy am? ez am tuti hogy nem normalis nekivag a szekrenynek ennek orvos kell mert idegbeteg sztem, menjen a kocsmaba ha ideges ott kemenykedjen
2016. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

önsd nyakon egy fazék forró levessel az égési osztályról probáljon keménykedni

életképtelen kis nyomik manapság mindig orditanak

2016. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? En mar eleve kikerulnem ha igy beszelne velem, lehet, hogy te fiatalabb vagy, de ez nem azt jelenti, hogy a kutya vagy fereg a foldben! A tisztelet neked is kijar! Vagy akkor teged pofan is vaghat, mert nem egyezik a velemenyetek?! Es ezt anyad miert engedi? Apukad tud rola, hogy a tesod miket muvel? En elmondanam, foleg ha mar teged megutott! Nekem van 2 idosebb tesom, a batyam nekem is fiatalon erdekes volt, bar ilyet sosem csinalt! Nem uthet meg teged es nem beszelhet igy!!! Mondd el apukadnak!
2016. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze anya sem engedi, ha veszekedes van mindig partatlanul probal mindenkit kibekiteni. Apa is tud rola, de igazabol hiaba mondjuk neki hogy egy kicsit vegyen vissza, o ezt ugy fogja fel, hogy mindenki ellene van pedig o artatlan. En 18 o pedig 22 eves egyebent. Vegul arra jutottam, hogy mivel egy ideig meg biztos egyutt lakunk, ha mindketten itthon vagyunk inkabb a szobamban maradok, vagy ha vele egy legterben, inkabb ra sem nezek.

Remelem egyszer eszreveszi hogy hogyan viselkedik a csaladjaval.

Koszonom a valaszokat! :)

2016. aug. 26. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszakad az arcom tényleg, mekkora vagány már így 22 évesen? Biztos csak úgy feszíti az élettapasztalat, elvégre amikor te születtél, ő már a csattogóslepkét tologatta a kiscsoportba tudományosan. Szomorú, hogy az aranyerem is idősebb, mint ő (mármint persze rám nézve) :)
2016. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!