Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A húgom abban a korban, van amikor tombolnak a hormonok, nem mintha én nem lennék abban. Ő 15, én 16. Megismerkedett egy fiúval, akit még nem ismerek. De nem is akarom meg ismerni! Féltem a húgom, és egyáltalán nem akarom, hogy még barátja legyen, ha bele gondolok miket csinálhatnának undorító! Bár tudom, ez az élet vele járója. Gondolom normális ha a bátty, védelmezi a húgát. Mit csináljak? Hagyjam a hogy hagy ismerkedjen, és vágjak hozzá jó pofit, vagy inkább mondjam ki amit érzek, hogy nem tetszik ez a dolog, és nem szeretném ha valami ilyesmi lenne. Bár ahogy ismerem, őt egyáltalán nem érdekelné az, hogy nekem mi tetszik és mi nem. Nektek is volt ilyen, hogy nem tetszett, ha a húgotok ismerkedik srácokkal? Nem tudom miért nem tetszik, talán azért, mert még nem tartom elég érettnek, hogy ilyesmi legyen, és félek, vagy is tudom, hogy csalódni fog. Válaszokat köszönöm

2016. nov. 20. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
9# esnek nagyon tetszett a válasza. Nagy igazság van benne, hogy a visszafogás és a tiltás meg az óvásnak nincs jó hatása a jövőre nézve
2016. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon sokat segítenek!
2016. nov. 20. 22:57
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Talan neked sem artana egy baratno, akkor legalabb a sajat eleteddel foglalkoznal.
2016. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Andrysh kategorikusan bár, de jól megmondta az igazat. Próbálj barátkozni te is, és akkor nem fogsz ezzel foglalkozni. Most is szerintem legbelül azért foglalkozol ezzel az egésszel, mert nagyon szeretnél valakit (? tuti), és kicsit rág az irigység. Ezzel nincs is baj, de a húgod kapcsolatát hagyd békén.
2016. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz, de próbáld meg megismerni a srácot, lehet a végén haverok lesztek, nem kell utálni csak mert a húgoddal van.

Én is 15 évesen szereztem pasit (20 leszek a héten és még együtt vagyunk), nem kell félni, ha jól fel van világosítva a hugi és a srác se hülye (inkább így legyen mint "túl kicsi vagy hozzá" aztán dugnak felelőtlenül a nagyvilágba, ha csinálják legalább csinálják JÓL) nem lesz baj, jó nyilván nem az ágyba mennek rögtön de lassan fogadd el hogy max 1-2 év és bekövetkezik.

2016. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha védeni akarod a húgod ne a pasiját ilyesztegesd hanem mondd el a lánynak hogy a bátyja vagy, az a dolgod hogy megvédd és itt vagy neki ha bármi baj van, hidd el, ezzel többet segítesz mint bármennyi "ha hozzád ér megverem"-el.
2016. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nekem nincs barátnőm.
2016. nov. 22. 12:53
 18/19 anonim ***** válasza:

De azt sem hogy van.

egyáltalán nem akarom, hogy még barátja legyen, ha bele gondolok miket csinálhatnának undorító! - A hugod is hisztizett mikor baratnod lett? Hogy o nem akarja?

Ha a hugod csinalna valamit az undorito, de ugye ha te akkor mar nem az?

Gondolom normális ha a bátty, védelmezi a húgát. - Igen vedelmezi, nem beszol az eletebe.

Nem tudom miért nem tetszik, talán azért, mert még nem tartom elég érettnek, hogy ilyesmi legyen, és félek, vagy is tudom, hogy csalódni fog. - Attol hogy 1 evvel idosebb vagy meg neked is ott a tojashej a fenekeden. Es ne hidd hogy te sosem fogsz csalodni.

2016. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ebbe csak az a ciki,hogy a 15éves hugodnak nagy valószinűséggel veled egyidős,de inkább pár évvel idősebb fiújai lesznek. Szóval inkább a hugival jóba lennék,ha valami van,el tudja mondani. A srácokkal.sokat nem fogsz tudni kezdeni
2016. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!