Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeretnék összebarátkozni a...

Szeretnék összebarátkozni a húgommal. De hogyan?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok jó kapcsolatot kialakítani a testvéremmel. Éveken keresztül alig beszéltünk egymással, de mostanában - talán a lelkiismeretem miatt - szeretnék vele jobb, baráti kapcsolatot kialakítani- Végülis már nem vagyunk gyerekek. A baj csak az, hogy utál.

Egy évvel fiatalabb nálam, és mindketten a szülői házban élünk. Én 21 vagyok, ő 20.


2016. nov. 22. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért utál? Hogyan adja ennek jelét?
2016. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahoz két fél kell.

A feleségem már 60 éve ezen fáradozik. Eredménytelenül.

2016. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy év különbség sincs köztetek, biztos hogy van olyan dolog amiben egyetértetek vagy olyan amit mind a ketten szerettek.
2016. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
beszélj meg vele egy közös programot, vagy ülj le vele négy szem közt és mond el neki a szándékaidat és kérdezd meg miért utál és hogyan tudnátok ezt megváltoztatni.
2016. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1: Testvéri marakodásból lett fokozatos elhidegülés. Szeretem, de nem tudok vele három odnatot se váltani, anélküöl, hogy ne hagzana el a "Hagyjál!" - mondat. Vagy ne szsélyeskden amúőgyis.


2: Nálunk elég egy is. Potn ez a baj. Az akarom, hogy enniy se legyen.


3: Másfél év van köztük. Biztos van ilyen, de kétlem. Ő az a típus, aki passzióból az ellenkezőjét csinálja, vagy mondja annak, amit én. Nagyritkán megszeretünk 1-1 sorozatot, de a kedvenc filmjeinket kölcsönösen utáljuk.


4: Sehova se akar velem jönni. Még a telkünkre se hajlandó velem együtt kijönni , amikor munka van. Sajnos ebből a szempontból anyám is adja a feneke alá a lovat.

2016. nov. 23. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehetsz egy kísérletet, hogy megmondod neki, hogy szeretnéd, ha jó lenne a kapcsolatotok, megkérdezni, hogy van-e ennek valami akadálya. De benne van a pakliban, hogy ő nem akarja, és akkor le kell mondani róla. De anyukátok mért ugrasztja ellened?
2016. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez gyerekes gondolkodás. Eleve azért tettem fel ezt a kérdést, mert túl egyértelmű a válasz.

Anyám miért? Passz. Ő az a mindenért aggodalmaskodó, mindent túlkomplikáló/túlidegeskedő embertípus. Én is kérdeztem már tőle, de ő sem tudta a választ.

2016. nov. 23. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
én azzal kezdeném hogy mesélnék neki valami gondomról probrémárol és kikérném a tanácsát bizalomépítésre ez az egyik legjobb dolog
2016. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem van ég bátyjam akivel nagyon jó a viszonyon.

Én azt tudom neked tanácsolni hogy ne várj először tőle sokat kezd lassan mondjuk nezzra szépen kérdezd meg hogy van

És a a szülők le akarnak cseleszni valamiért akkor alj melle és véd meg.

Szerintem már ez is cuki hogy ezen fáradozól.

Ha a hugod látni fogja rajtad a változást biztos hogy ő is előbb utóbb lépni fog.

2016. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. A testvérség nem azt jelenti, hogy barátok is egyben, ne várj feltêtel nélküli szeretetet. Feltétel nélkül a gyerekünket szeretjük és a kutyánkat. Annyit csinálj, hogy tényleg hagyjad, és akkor nem romlik tovább a viszony.
2016. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!