Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok, vagy igazam...

Féltékeny vagyok, vagy igazam van? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy egyszintes házunk, és van egy kis tetőtéri szoba. A kis tetőtéri szoba a bátyámé (19) és a barátnőéjé. A bátyám dolgozik diákmunkát (100 000 Ft) a barátnője is dolgozik, de egyetemre jár (30 000 Ft) ebből hazaadnak 40 000 Ft-ot, mivel rezsi, esznek stb. A többit saját házra gyűjtik. Itt élnek a szüleink lakásában. Ezzel nincs semmi gond, de marhára idegesítő, hogy képesek a nappaliban smacizni, sőt most újítják fel a tetőteret, így a nappaliban alszanak. Képesek nyalni falni egymást a konyhában. Mikor panaszkodtam a szüleimnek, azt mondták, hogy fiatalok, hagy élvezzék az életet. Igazából eléggé bejön a csaj, jó formás... De ez lényegtelen.

2016. nov. 29. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerezzél magadnak csajt és ne a szád sírjon.
2016. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

Egyrészt igen, féltékeny vagy.

Másadrészt, ne nézd.

Harmadrészt, A szüleidnek igaza van.

Negyedrészt nekik is visszafogottabban kéne csinálni a dolgokat.

2016. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, csak ő nem itt lakik a házban!
2016. nov. 29. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Köszi a válaszokat! :)
2016. nov. 29. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Van barátnőd, de a tesód formás csaja jön be?:D Széép vagy:D
2016. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

Egy 5 éves kapcsolatban vagyok benne, teljesen normális, ha szépnek találsz valakit. Sőt, a barátommal azt is megbeszéltük, ha az imádott színészeinkkel bármilyen módon testi kapcsolatba kerülnénk, a másik szó nélkül hagyná :D

De sajnos ilyen úgysem lesz, szóval...

Igazad is van, de féltékeny is vagy...

Viszont a korodat lehagytad, az fontos lenne :D

L23

2016. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
ott van a kérdésben hogy 17 :P
2016. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen nagyon gaz hogy mindenki elott ilyeneket csinalnak... A szuleidnek kellene "leallitani" oket, de ugy latszik oket nem zavarja...
2016. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!