Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy elvárásaim vannak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárásaim vannak? Túl féltékeny vagyok, vagy nekem van igazam? Bocsi, hogy túl hosszú!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én (L 22) és a párom (F 22) 1 év 3 hónapja vagyunk együtt, eleinte minden jó volt, de aztán jöttek a gondok. Nyilvánvaló, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de kezdem úgy érezni, hogy lehet, nem vele kellene lennem...

Én korábban nem voltam féltékeny a lánybarátaira (pedig kellett volna), még el is ment 2 lánnyal bulizni a kapcsolatunk elején, nem aggódtam, de kb. 1 hónapja kiderült, hogy az egyik kis rib@ncot meg is dugta még mielőtt mi összejöttünk volna...

Tény és való, hogy akkor, amikor elment bulizni velük, akkor nem csalt meg (bár... ki tudja már), de ez szerintem nagyon ízléstelen és szemét dolog volt a részéről, hogy elmegy jól beb@szni egy olyan kis szukával, akivel előttem kb. 2 hónapja lefeküdt...

Én sem járok össze olyan fiúkkal, akik megfektettek (bár, erre nem volt példa, így lehetetlen lenne).


Aztán...volt egy másik nagy lánybarátja, történetesen a csoporttársunk az egyetemen, ez sem zavart kezdetben, de mikor már odáig jutottunk, hogy már a harmadik hétnél jártunk, amikor minden nap felhívta 3-5x :O

Még a kolis szobatársai is mondták, hogy tök gáz, hogy állandóan hívogatja, és mondtam neki, hogy szóljon rá, hogy ne hívogassa ennyiszer, mert már zavar, de még akkor is ő volt felháborodva, hogy túl féltékeny vagyok -,-'

Hát, mondom, ok, hogy felhív néha, de azért az milyen már, hogy nem egyszer, amikor 3-4 órát együtt voltunk felhívta 3x, meg sms-t küldött neki, hogy "mikor érsz ide angol órára? Olyan egyedül vagyok :(" pff... hát nekem ne mondja senki, hogy ez normális, ráadásul erről a csajról kiderült, hogy meg is dugatta magát más sráccal, akinek közben volt barátnője...És akkor én legyek nyugodt, hogy ez a csaj az én pasimra nem mászna, jah... -,-'


Aztán, már egy éve együtt voltunk, amikor elutaztam barátnőmhöz 4 napra, és ott írosgatta, mennyire hiányzom neki bblablabla...

Erre mikor hazamentem, mutogatott filmeket, hogy miket töltött le... és mikor nem volt a szobában, addig gondoltam,visszanézem a filmeket, amiket mutatott, hogy kiválasszam, melyiket nézzük, ezért a legutóbbi dokumentumokra mentem, mert nem tudtam, hol vannak a filmek, és ott láttam, hogy a volt barátnőjéről még külön mappa van :O :'( és (!) még azt sem lehet mondani, hogy véletlenül hagyta rajta, mert már kb. 3 éve véget ért..., ráadásul, míg én 4 napig odavoltam, akkor rakta újra a gépét, és még ott volt a mappa módosítási dátuma, meg hogy rejtve van :'( balhéztunk, elmondtam, hogy mennyire rossz ez nekem, erre másnap nézem a gépét, hát még mindig rajta volt két kép a volt nőjéről -,-' az egyiken egy szál tangában, meg melltartóban pózol a másikon meg kettecskén... és mikor kérdőre voltam, azt mondta, nem tudta, hogy rajta maradt az a két kép... -,-' Persze

De amúgy is, minek mentette le előtte a többit???

A válasz: "Nem tudom, csak úgy"

Szerintem nincs olyan, hogy "csak úgy"...


Meg az állítólagos legjobb barátnőmet ölelgette a múltkor is... És most lehet mondani, hogy csak baráti ölelés volt, de nem... rohadtul nem, már másik két csoporttársam szólt rájuk, hogy esetleg engem kéne ölelgetni, meg kézen fogva sétáltak előttem :O És ez már a második eset volt, már az első eset után is elmondtam, hogy ez nekem rosszul esik, meg ne ölelgesse már a másikat előttem, erre most második alkalommal még kézenfogva sétálgatnak, meg azzal heccelnek, hogy megcsal engem vele.. -,-' hát marha vicces... És persze mind a ketten arra hivatkoztak, hogy ittak, hát lesz@rom, akkor ne igyon egyik se!


Most úgy őszintén, nekem vannak túl nagy elvárásaim, hogy ne ölelgesse az állítólagos legjobb barátnőmet, ne sétálgasson vele kézenfogva előttem, se nélkülem???

Hogy ne mentsen le a volt bnőjéről képeket, hogy ne menjen el olyannal bulizni, akit már egyszer részegen megb@szott???


Meg ráadásul mindig hazudik... ez a legrosszabb, mert még lehet, nem akadtam volna ki annyira ezen a bulizáson se, ha elmondja az igazat, hogy volt köztük valami anno, de azért az milyen már, hogy előadja magát, hogy semmi nem volt köztük, és akkor kiderült utólag, hogy erőnek erejével megdugatta magát vele?! És akkor még elmegy vele BULIZNI MEG INNI...


Akkor facebookon meg fent volt egy kép, amin egy csajt ölelgetett nagy lelkesen...kérdeztem is, hogy volt köztük valami, á nem... Erre kiderült, hogy azon a bulin végig smárolt mindenkit az a kis tinipics@, köztük őt is, igaz, akkor sem jártunk még, de minek kell fenthagyni azt a képet, ahol ott ölelgeti, meg még rá is kérdezek, és akkor mindig mindenben hazudik :(


Nagyon el vagyok keseredve, nem nagyon tudok már megbízni benne, így meg akkor nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak, viszont szeretem. :(

Hozzátenném, hogy az elején tényleg megbíztam benne,de mindig kiderül(t) róla valami, és így megingott a bizalmam benne eléggé, már abban sem vagyok biztos, hogy valóban szeret. Ráadásul ő volt már úgy lánnyal (1,5 év), hogy nem is szerette, tehát hajlamos is a kapcsolatfüggőségre.


Sajnálom, hogy túl hosszú lett. :(



2012. nov. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
mi fájna jobban? a szakítás, vagy ez a sok fájdalom amit okoz, azért mert nem normális? ne haragudj de ha ezeket ő tényleg megcsinálta, akkor elég esélyes, hogy nem szerelmes.. már a hívogatós esetnél szakítottam volna :/
2012. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huhh, ez a hiszti még nekem nőként is kicsit sok volt... Szóval:

Nekem az egyik legjobb barátom fiú, és ő is szokott találkozni olyan lányokkal, akikkel korábban kavart, nemes egyszerűséggel azért, mert csak olyannal fekszik le, akit emberileg is kedvel, épp ezért nem szakítja meg velük a kapcsolatot. (Általában megvan az oka, amiért ezek a dolgok ennyiben maradnak, tehát nem jelentenek éppenséggel fenyegetést.) Viszont azt biztosan állíthatom, hogy 100%osan hűséges párjához, ha van neki. Az meg ebből a szempontból nem tartozik a csajra, hogy mit művelt előtte. Ha szereti, hűséges hozzá, és jól bánik vele, akkor most miért kéne hisztizni a semmin?

A képek lehetnek emlékek. Nekem is vannak a nagygépen exekkel közös képek. Soha nem nézegetem őket, de ha újra kéne raknom a gépemet, megtartanám őket. Nem azért, mert érzek még irántuk valamit, csak egyszerűen emlékek, velem történtek, hozzám tartoznak, ennyi.

Ezen kívül nem mindenki olyan fb függő, hogy folyamatosan az ottani képeit tartsa rendben, és ha van közös képe olyannal, akivel volt köztük valaki, akkor azt azonnal leszedesse... A korábban említett havernak vannak olyan képei feltöltve, ahol exével van, csókolóznak. Ott a dátum, megtörtént, és aki ismeri, az tudja, hogy azóta mi minden változott, és hogy most kivel van. Ő is egyszerűen csak cseszik emiatt átnyálazni minden mappát, meg több száz képet, hogy azt a 2-3-at leszedje.

A barátnős sztori... nos ez lehet az ő részéről is túlzás, és lehet, hogy te nagyítod fel a dolgot... meg kell normálisan beszélni, és nem hisztizni, mint ahogy te itt most előadtad. Plusz alapvetően az egész történetet undorító modorral, drámázva írtad, nem csodálom, ha párod nem vett így komolyan. A pasik nagy része annyira utálja a hisztit, hogy egyszerűen fogja, és kikapcsolja az agyát, és dalolászik benn, hogy "hagyd már abbbaaaaaaaa sálálááá".

A hazugságokra nagyon egyszerű a válasz: hisztizel -> ez idegesítő -> megpróbálja elkerülni. Nem jó módszer, de elég gyakran történik ilyesmi.

Szóval, mély levegő, megértem, hogy fel vagy zaklatva, de ezzel nem mész semmire. Fuss pár kört, menj ki valami kihaltabb helyre, és üvöltözd ki magad. Ha megnyugodtál, ülj le pároddal, és mondd el szépen, értelmes hangszínben, hogy mi a probléma, mi zavar, hallgasd meg őt is, és keressetek közös nevezőt. Amennyiben ez nem megy, hagyjátok egymást békén, jobban jártok.

2012. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:( nem tudom, mit tegyek, biztos, fájna a szakítás, de az is, ha tovább bántana lelkileg...

Amúgy együtt élünk, meg fura, mert mindig tervezi a jövőt velem, de mégis, állandóan hazudik minden aprósággal kapcsolatosan, erre az volt a válasz, hogy ő ilyen -,-'

Jó, tényleg ilyen, mert az anyjának is folyton hazudozik, de ez engem nem vígasztal, meg attól még nem tudok megbízni benne. Nem mellesleg újabban nem járunk el sehová, erre az volt a válasz, hogy ketten minek menjünk el bárhová, mert mindent barátokkal együtt jó csinálni, inni is minek menjük el kettecskén, mert megvesszük az alkoholt és azt itthon is meg tudjuk inni, enni minek menjünk, azt is tudunk itthon, moziba se, mert le tudjuk tölteni a filmet, korizni se, mert azt meg haverokkal együtt jó... pff...

Bezzek most is az egyik haverjával van ketten inni -,-'

Az beszélte rá anno, hogy megdugja azt a szukát...

Szóval nagyon "szeretem" a haverját... -,-' Megbízható ő is...

2012. nov. 13. 20:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsika, kedves második, de egyáltalán nem hisztizek...

Már mindent elmondtam neki, hogy engem ezek zavarnak, de ez benne is van a kérdés szövegében...

Egyébként meg, nem kell átnyálazni a facebookos képeket, egyszer konkrétan rákérdeztem, mert addig oké, hogy ott hagyta, de mikor rá is kérdezek, miért nem törli le akkor, ha már eszébejuttattam?!


a másik meg, hogy mindenről hazudik, sosem tudtam ezekről a dolgokról időben, hanem mindig csak utólag!

Meg az még egy dolog lenne, hogy olyannal találkozik, akivel lefeküdt korábban, csak az egyik dolog, hogy ezt elfelejtette megemlíteni, a másik meg a körülmény...

Mert más mondjuk barátilag találkozni valakivel, meg más elmenni egy pics@rázós helyre, ahol isznak, mint az állat, főleg, hogy ő ittasan amúgy is lazább erkölcsű...

Akkor kérdem én: ne tartsak attól, hogy sokat iszik, megint megdugja? Meg miért kell hazudozni mindenről?


És rohadtul elmondtam neki normálisan a problémám, meg még az anyukája is nekem adott igazat, ő is rászól állandóan, hogy viselkedjen már normálisan.

2012. nov. 13. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már megoldódott a problémád ha nem akkor viszont ideje lenne másik pasi után nézni, mert ezt nem tudom szebben kifejezni de az a srác pin@függő, én tuti hogy tökön rúgtam volna aztán meg kivágom mint macskát sz@rni, jobbat érdemelsz, lépj, minél hamarabb. 24/L
2013. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindig vele vagyok. Úgy "oldódott meg", hogy sok mindenen változtatott, most már végre eljutottunk odáig, hogy nem hazudozik, meg végre eljutott az agyáig, hogy nekem miért estek rosszul ezek a dolgok.
2013. márc. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!