Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen volt gyerekként a...

Milyen volt gyerekként a viszonyotok a testvéretekkel és milyen felnőttként?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bátyámmal kiskorunkban jóformán öltük egymást.

Folyton verekedtünk, én beárultam őt, Ő pedig tartotta a hátát. Egy idő után felfogtam, hogy mindig számíthatok rá. Most már cssaládja van 4 lánnyal, úgyhogy azt mondanám semlegesen jó, mert nem sokat látjuk egymást. Hetente, 2 hetente találkozunk.


N:29, F:37

2016. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Mi nagyon szerettük egymást az öcsémmel meg sok mindent tanítottam neki. Nem idegesítettük egymást talán csak én őt azzal hogy sokszor amikor szeretett volna valamit en homlokon böktem és ezt mondtam neki: Sajnálom Sasuke. Majd legközelebb.


Ez 7 éves koráig tarott. Nagyon megutált, mivel lemészároltam az egész klát. Most meg akar ölni :)

2016. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A húgommal(10l) kisebb koromban elvoltam, viszont egyre jobban bírom, igaz vannak hülyeségei, amik néha felidegelnek, de alapból kb magam látom benne, csak ő ugye lány. A bátyámmal kiskoromban sokat verekedtem, ha voltak nézeteltéréseim. Ha itt van akkor vagy az van, hogy eléggé felidegel, mert kb nincs benne semmi érzés, tehát ha van valami bajom ő az akivel tilos megosztanom, mert akkor még rátesz pár lapáttal. De néha jól elvagyok vele, ha olyan mindkettőnk hangulata. Amióta nem itthon tanul, azóta alig beszélek vele, szinte csak akkor ha hazajön. Én 17f bátyám 19f
2016. dec. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Most akkor a válaszokból megtudtad, hogy neked milyen a testvéri kapcsolatod?
2017. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!