Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti gyakran talalkoztok a...

Ti gyakran talalkoztok a testveretekkel?

Figyelt kérdés
felek hogy elfogom vesziteni ot.26 eves,mar korban van es talalt is maganak egy not akivel hamarossan ossze is koltoznek. FElek hogy elveszitem,hogy nem foglalkozik tobbe velem.mar most hianyzik 1hetre ment csak el.16vagyok,lany vagyok.
2016. okt. 26. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs is ezzel gond.

Változnak az élethelyzetek, máshova költöznek nincs abban semmi, ha nem lógnak együtt örökké a testvérek.

Persze szép a testvérek közötti összetartás meg baráti viszony, de attól még nem kell együtt lenni napi szinten.

2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja,bocs,a kifejtést most olvastam el,nem te vagy,de fura,hogy ugyanazon a napon két egyforma kérdés.
2016. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt nem en kerdeztem, es hianyizk:(
2016. okt. 26. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk találkozni, 5 év van köztünk. A szüleimmel se sűrűn találkozok. Családi ünnepségen, pl. nagybátyáméknál futok velük össze. Már, ha eljönnek. 28N
2016. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Lassan 2 éve, hogy elköltöztem, így a napi találkozók megritkultak, havonta - 2 havonta, mikor hazalátogatok akkor össze szoktunk futni.

Egyébként általában jól kijövünk,de sosem volt zökkenés mentes a kapcsolatunk. Jelenleg otthon lakik anyukámnál 30F, én 25L.

Kérdező neked azt tanácsolom, hogy ne félj, ez az élet rendje, ez után is fogtak találkozni, csak kevesebbet, nem fogod elveszíteni emiatt :)

2016. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden héten találkozok a testvéremmel és a szüleimmel is. 3 éve lakunk külön mindannyian, Ha megvan az összetartás, és a szeretet, ezen akkor semmi sem fog változtatni.

23/N

2016. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne legyèl önző! :) nem fogod elveszíteni, megy gondolom látogatóba haza ès te is mehetsz hozzájuk.

Mi is külön lakunk már a tesómmal, ő 26F, de havonta egyszer-kètszer jönnek hozzánk a párjával vagy elmegyünk együtt valahova.

Azt meg ne csináld amit a lánytesók többsège, hogy ráakaszkodsz a bátyádra, mert nagyon idegesítő tud lenni!

Neked is lesz majd párod, nem változik köztetek semmi, ugyanolyan jóban lesztek.

2016. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sőt! Nekem mèg jobb a viszonyom a tesómmal amióta külön lakunk.
2016. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok,ezt kevéssé nyálasan,de azért el lehet mondani. Pl írj rá facebookon,hogy "hali,mizu? Milyen a külön élet? Attól,hogy elköltöztél remélem foglak még sűrűn látni. Ha van kedved meg időd,találjunk ki valami közös programot."

Vagy ilyesmit írnék én

2016. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!