Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez molesztálásnak minősül...

Ez molesztálásnak minősül vagy pedofíliának vagy minek?

Figyelt kérdés
Mikor a nővéremmel kicsik voltunk akkor gyakran előfordult,hogy lenyomott az ágyra és elkezdett fogdosni meg csókolgatni mindenhol.

2016. dec. 26. 00:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem molesztálás és nem pedofil viselkedés. Egyszerű testvéri viselkedés ami igaz nem normális, de vannak lökött testvérek.
2016. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lökött. Nem én akartam elhiheted
2016. dec. 26. 00:51
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek voltatok? Fiú vagy?
2016. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk. Én 4 voltam ő meg 6
2016. dec. 26. 00:51
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen szerintem nem minősül annak.
2016. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Hat évesen még azt sem tudja, hogy mi az szex, molesztálás, pedofília. Szimplán szeretet.
2016. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
a mindenhol az konkrétan HOL? amúgy ennyi idősen biztos nem szexuális indíttatásból csinálta, elég idióta kérdés.. "pedofilia" amikor mindketten kisgyerekek voltatok, kevés korkülönbséggel? Max játékból tette. Elég beteg elme lehetsz, vagy valamiért nagyon berághattál a tesódra, ha ilyenek jutnak erről eszedbe. Hány éves vagy?
2016. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

kifejtem jobban.

egyszer az volt hogy a noverem lenyomott az agyra a karomat meg a fejem fele emelte es lefogta. utanna felhuzta a polomat majd a nadragomba "oda" nyult.

2016. dec. 26. 01:44
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
6 éves volt!!!Azt se tudta mit csinál! biztos látta a tv-ben, ezért utánozta. Viszont még mindig nem válaszoltál a kérdésre, hogy hány éves vagy. mert hogy 13-nál nem több az tuti. Kisgyerek volt, látta valahonnan, ennyi...
2016. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Pedofília az, ha egy felnőtt egy fejletlen gyermeket tart vonzónak, bántalmaz szexuálisan. Molesztálásnak sem nevezném. Valószínűleg látta valahol (akár tévében, akár a szülőkre nyitott rá), esetleg vele is hasonlóan bántak és azt ismételte meg :(

Ha nem tudod feldolgozni akkor menj pszichológushoz.

2016. dec. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!