Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbantottam Anyat,...

Nagyon megbantottam Anyat, mikor veszekedtunk, hogy tegyem jova?

Figyelt kérdés

Azt mondtam neki, hogy nem erzem jol magam otthon, nem erzem, hogy szeretne barki is, es nem akarok tobbet hazamenni. O elkezdett sirni, majd utana megbeszeltuk. O maskepp mutatja ki a szeretetet, es nekem nem jott at.

Mar ket hete tortent, azota nagyon gyakran megyek haza, de rosszul erzem magam, amiert ilyent mondtam neki. Mit tegyek?

23 L


2016. máj. 28. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a kimondott dolgokat visszaszívni nem lehet, és nagyon nehéz időnként helyretenni, amit mondunk.

Én elhívnám közös programra, sétálni, fagyizni. Most lehet, hogy azt hiszi, hogy nem szereted őt sem.

2016. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Éreztesd veleh szereted ne csak annyit tegyél amit vár hanem tóbbet is
2016. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez egy fontos folyamat elso lepese volt. Ilyet senki nem mond, ha nincs ra oka... Inkabb beszelgessetek minel tobbet!
2016. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mentegetőznöd, OKKAL mondtad (most nem feltételezem, hogy hisztiztél), inkább NEKI kéne magába néznie.


Másképp mutatja ki... ez nem mindegy, de ülj le, és most már beszéld meg vele normálisan, érvekkel alátámasztva a dolgot. :)

2016. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!