Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet kezdeni a pszichopat...

Mit lehet kezdeni a pszichopata bátyjámmal?

Figyelt kérdés

(Tudom hogy mi a pszichopata jelentése, és az összes tünet jellemző rá, manipulálja, átveri az embereket, engem meg kikészít.)

Hülyeségnek tartja hogy ő az lenne, és nem hajlandó elmenni pszichológushoz sem. Bár kétlem hogy ebből meglehetne gyógyulni

Allandoan munkahelyet valt, be sem jar a suliba ezert mindig otthon van...anyamnak meg o a kiskedvence . Mit tehetnék? (Kérlek tényleg ne kételkedjetek abban hogy pszichopata vagy sem, mert tényleg az.



2017. jan. 4. 11:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sokszor megvert minden ok nélkül, mostmár csak terrorizál lelkileg, és ellenem fordítja a családomat.
2017. jan. 4. 12:01
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Az lehet, hogy tudod, mi a "pszichopata" jelentése, de azt tudod-e, hogy a "bátyjám" szóé mi? Mert én biztosan nem ismerek ilyen magyar szót.
2017. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
semmit, legalábbis a leírás alapján...
2017. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2. Bocsi ezt soha nem tudtam megjegyezni. De igazsd van akkor * bàtyámmal
2017. jan. 4. 12:09
 5/21 A kérdező kommentje:
* igazad :D
2017. jan. 4. 12:09
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha az anyudnak a kedvence,akkor semmit sem tudsz tenni.


Viszont eddig én is igy tudtam,hogy a bátyja, az anyja, stb.igy irjuk.Mióta változott meg ez az irásmód?

2017. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért pszichopata, mert munkakerülő?

Kérlek, ezt fejtsd ki kicsit bővebben is.

2017. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Csodálatos, hogy fiatal korod ellenére megfelelő diagnózist ő állítasz, bármilyen hozzáértés nélkül.

Én a helyedben máshonnan fognám meg a problémát.

2017. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 BetyarKoala válasza:
0%

Semmit. Kis koromban a nővérem az utcán hagyott és valahogy hazataláltam, soha nem engedte hogy vele menjen a "kisöcsi" és még mindig a nővérem és nem utálom :)

Mond meg neki hogy a testvéred vagyok és az is maradok mindig akármennyire is bántasz és hogy egymásra számítanotok kell. Lelkizz vele. Lehet rosszul fog reagálni de hidd el fog rajta gondolkodni... :)

2017. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha valóban antiszociális személyiségzavarban szenved, akkor tényleg keresni kellene egy szakembert. Sajnos a te bátyád esetében nem valósítható meg, mert nagyon jól álcázza magát. Próbálj túljárni az eszén, de nagyon ravasznak és elszántnak kell lenned ahhoz, hogy leleplezd a bátyádat.

Amúgy apud mit szól hozzá?

2017. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!