Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet kezdeni a pszichopat...

Mit lehet kezdeni a pszichopata bátyjámmal?

Figyelt kérdés

(Tudom hogy mi a pszichopata jelentése, és az összes tünet jellemző rá, manipulálja, átveri az embereket, engem meg kikészít.)

Hülyeségnek tartja hogy ő az lenne, és nem hajlandó elmenni pszichológushoz sem. Bár kétlem hogy ebből meglehetne gyógyulni

Allandoan munkahelyet valt, be sem jar a suliba ezert mindig otthon van...anyamnak meg o a kiskedvence . Mit tehetnék? (Kérlek tényleg ne kételkedjetek abban hogy pszichopata vagy sem, mert tényleg az.



2017. jan. 4. 11:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy releváns válasz:


Nem tudsz semmit tenni. Az én öcsém szociopata (pszichiáter állapította meg). Ebből a csatából csak vesztesen jöhetsz ki. enyém is váltogatta a munkahelyeket, maximum másfél-két hónapig bírta ki egy-egy helyen. Otthon herélkedik, semmit nem csinál, mama kedvence. Úgy manipulálják a szülőket, mint a varázslat. Ha vitázol, vagy bármit teszel, csak rosszul jössz ki belőle. Az én szüleimet teljesen kiforgatja a pénzéből.


A távolság és az ignorálás segít csak. Nem szabad közösködnöd vele, semmit ne adj neki (pénz), mert ha nem lesznek szüleid, nálad fog kopogtatni és téged is kizsigerel. Nehéz ügy, mert tesóról van szó, de hidd el, ha tényleg pszicho vagy szociopata, a legkevésbé sem érdekli, hogy mi lesz veled, csak a saját érdekeit nézi.

2017. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!