Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet kezdeni a pszichopat...

Mit lehet kezdeni a pszichopata bátyjámmal?

Figyelt kérdés

(Tudom hogy mi a pszichopata jelentése, és az összes tünet jellemző rá, manipulálja, átveri az embereket, engem meg kikészít.)

Hülyeségnek tartja hogy ő az lenne, és nem hajlandó elmenni pszichológushoz sem. Bár kétlem hogy ebből meglehetne gyógyulni

Allandoan munkahelyet valt, be sem jar a suliba ezert mindig otthon van...anyamnak meg o a kiskedvence . Mit tehetnék? (Kérlek tényleg ne kételkedjetek abban hogy pszichopata vagy sem, mert tényleg az.



2017. jan. 4. 11:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem én áliítottam neki diagnozist, én is pszichológushoz járok, és ő is segített ebben. Beszélt már a pszichológusommal és ő is ugyanezt mondta. (Ezert mondtam h nem kerek vitat hogy az e v nem) ahhoz h magan segitsen ugy nem akar elmenni pszichologushoz.
2017. jan. 4. 13:46
 12/21 A kérdező kommentje:
A szüleim aggódnak érte, de nem ismerik be higy problémája lenne.
2017. jan. 4. 13:48
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért aggódnak érte, ha nem hajlandóak belátnia problémájádt.
2017. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

"Viszont eddig én is igy tudtam,hogy a bátyja, az anyja, stb.igy irjuk.Mióta változott meg ez az irásmód?"


Jézusom, ez így most tök komoly kérdés volt?


Senki nem azt mondta, hogy a szó nem "bátyja" = valakinek a bátyja.


Itt a szó, amit a Kérdező használni akart, az a "bátyámmal".


Komolyan tele van ez az oldal analfabétákkal? Olvastok könyveket valaha? Művészet ennyire butának lenni.


És azt még nem is említettem, hogy a Kérdező többek között pl. leírja egyben, hogy "meglehetne gyógyulni". Az ész megáll.


Ki kéne nyitni néha könyveket. Mármint irodalmiakat is. A telefon nyomkodása helyett.

2017. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy a kerdesemre valaszolsz utolso :)
2017. jan. 4. 19:56
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha leírod értelmesen, akkor válaszolok.
2017. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
6%

"Majd ha leírod értelmesen, akkor válaszolok."

MAJD HA - LOL

Tudod, kedves kommentelő, vannak bizonyos kifejezések vagy szavak, amiket mondani mondunk, de leírni azokat nagyon gáz.

Pl. "de viszont"-ot, "azt, hogy"-ot, "azt, ha"-t ... mondani mondjuk ezeket a kifejezéseket, de soha nem írjuk le, mert nyelvtanilag eléggé kificamodottul hangzanak illetve a "miért" kérdőszót "mért"-nek gyakran mondjuk, de soha nem írjuk. A "majd ha" is ilyen.


Mikor az észt osztod, igazán írhatnál igényesebben.


Egyébként te vagy a sokadik ember, akinek ezt mondom, de nem érdekel: NEM VAGY FONTOS TAGJA AZ EMBERISÉGNEK!!!

2017. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

'De viszont'-ot nem írunk és NEM is MONDUNK, mert ilyen kifejezés nem létezik! Ez hibás.


A 'majd ha' nem tudom, miért lenne ilyen, azzal ugyanis semmi gond nincsen. Szerintem te simán elmebeteg vagy. Ugyanolyan analfabéta, mint a többi, csak épp még annyi eszed sincs, hogy ezt felfogd.

2017. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Abban igazad van, hogy egy elmebeteg vagyok, nem is tagadom.

Viszont az analfabétaság olyan távol áll tőlem, mint te.

Lehet, hogy a "de viszont" nyelvtanilag nem elismert, de az emberek körében egyre inkább. Volt olyan is, amikor egy bölcsész szájából hallottam ezt a kifejezést. Vagyis a "de viszont" befogadás esztétikája a magyar anyaelvű embereknél sikeres, azaz LÉTEZIK.


Van egy olyan érzésem, kedves kommentelő, hogy te egy nő vagy és apenia dolorosa-ban szenvedsz és ezen az oldalon vezeted le a napi feszültséget, mert a maszti már nem elég. Vagy tévedek és valójában a vibrátorod eleme most merült le? :D

Na mentem fehér lovat áldozni. Vagy várjunk, most este van. AKKOR FEKETÉT KELL.

2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat....
2017. jan. 4. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!