Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » SOS segítség megvertem a...

SOS segítség megvertem a tesóm Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk csak én tudtam hogy meg fogom verni mert rengeteg harcművészetet tanultam Karate,Shaolin Kung fu,Thai Box,Box,Aikido és most éppen MMA

A tesóm is harcművész de nem annyira jól arra elég hogy megvédje magát neki jönnek az utcán mert ő 5 éve Krav Magázik tehát utcai védelemre elég de én olyan fogásokat tudok meg technikákat hogy 3 perc leforgása alatt hülyére vertem. Vagyis nem is hülyére vertem csak annyi volt hogy ő ütött elhárítottam egy kicsit kicsavartam a kezét földre nyomtam és rátérdeltem. Szerencsére nem egy hosszan haragtartó egy 3 nap és elszáll a haraga kb 2 órája volt még csúnyán néz rám a szüleim meg azt mondták hogy TE SZEMÉT EZÉRT IRATTUNK BE? EZÉRT FIZETTÜK AZ EDZÉSEIDET HOGY MEGVERD A TESTVÉRED A SAJÁT TESTVÉRED?

Az előzmény: 1 hónapja folyamatosan szivatott egyszer még rá is mászott a BARÁTNŐMRE miatta késtem le egyszer egy fontos találkozót haverommal mert 2 éve nem láttam mert elment az országból de a barátnőm rámászása volt az utolsó

És nem tudom miért van úgy ki nem is harcoltam tiszta erőből a másik meg mondom csak kicsavartam a kezét földre nyomtam és rá térdeltem sztem semmi különös nem vertem be az arcát ráadásul ő ütött először mondhatnám azt is hogy védekezés volt

14 évesek vagyunk a suliban volt ez nem rég jöttünk haza


2017. jan. 20. 15:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
7 éves korom óta nyomom:2 év karate,1 év aikido,1 év Shaolin Kungfu,a boxot meg a thai boxot egyszerre nyomtam 3 évig most jöttem be az MMA-ba nem rég jött be és én onnan tudok ennyi mindent hogy én nem olyan voltam hogy menjünk kidobósozni hanem tanulni akartam a harcműveszetet és a technikákat amit anno mutatott az edző otthon folyamatosan gyakoroltam hogy a legtöbbet hozzam ki magamból
2017. jan. 20. 17:07
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy igaz. Annak ellenére, hogy annyi a logikai hiba benne, hogy az nevetséges.

Azért vagy idióta, mert ilyen iszonyatosan túlreagáltad, ami rém agresszív személyre vall.

Mivel piszkált? Felgyújtotta a szobádat?

1# voltam.

2017. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy év egy sportban nem sok. Elképzelni nem tudod, hogy milyen messze vagy a harcművészettől. Ahelyett, hogy egyet megcsinálnál egy bizonyos szintig, folyamatosan csapongsz. Egyikben sem lehetsz különösebben tehetséges.

1# és 12# voltam.

2017. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy rámászott a barátnőmre
2017. jan. 20. 17:12
 15/29 A kérdező kommentje:
A Thaiboxban meg a boxban az voltam
2017. jan. 20. 17:12
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy mászott rá? Flörtölt vele? Jujj, azért én is verekednék ám! (irónia)

Gondolom... (irónia)

Kamu, de ennék ellenére egész jól elszórakoztat. :D

2017. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Fogdosta és megpróbálta megcsókolni és amikor a barátnőm azt mondta hagyd abba még erőszakosabb lett
2017. jan. 20. 17:41
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Na most előre mondom, hogy 4évig Kung-fuztam és most két éva járok Krav Magára.

És őszintén megmondom, hogy rohadt messze vagyok attól, hogy tökéletesen nyomjam. Amúgy szerinted mit tanulunk Krav Magán? Öt ember nekimegy egynek az a szerencsétlen meg izommal lenyomja? Ha az öcséd 5 éve jár már neki is tudni kell olyn fogást amitől összeszarod magad. Elnézés a kissé alpári fogalmazás miatt de nagyon nem szeretem az ilyen nagytudású keménycsávókat.

Ez a hülyére vertem de mégsem szöveg elèg nevetséges.

2017. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
14 èvesen hogy vagy ennyire zseni, hogy ennyi harcművészetet tanultál? Én lejelszavaznám nálatok a wifit...
2017. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az sem menne mert számítógép zseni vagyok fél perc alatt megváltoztatom
2017. jan. 21. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!