Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » SOS segítség megvertem a...

SOS segítség megvertem a tesóm Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk csak én tudtam hogy meg fogom verni mert rengeteg harcművészetet tanultam Karate,Shaolin Kung fu,Thai Box,Box,Aikido és most éppen MMA

A tesóm is harcművész de nem annyira jól arra elég hogy megvédje magát neki jönnek az utcán mert ő 5 éve Krav Magázik tehát utcai védelemre elég de én olyan fogásokat tudok meg technikákat hogy 3 perc leforgása alatt hülyére vertem. Vagyis nem is hülyére vertem csak annyi volt hogy ő ütött elhárítottam egy kicsit kicsavartam a kezét földre nyomtam és rátérdeltem. Szerencsére nem egy hosszan haragtartó egy 3 nap és elszáll a haraga kb 2 órája volt még csúnyán néz rám a szüleim meg azt mondták hogy TE SZEMÉT EZÉRT IRATTUNK BE? EZÉRT FIZETTÜK AZ EDZÉSEIDET HOGY MEGVERD A TESTVÉRED A SAJÁT TESTVÉRED?

Az előzmény: 1 hónapja folyamatosan szivatott egyszer még rá is mászott a BARÁTNŐMRE miatta késtem le egyszer egy fontos találkozót haverommal mert 2 éve nem láttam mert elment az országból de a barátnőm rámászása volt az utolsó

És nem tudom miért van úgy ki nem is harcoltam tiszta erőből a másik meg mondom csak kicsavartam a kezét földre nyomtam és rá térdeltem sztem semmi különös nem vertem be az arcát ráadásul ő ütött először mondhatnám azt is hogy védekezés volt

14 évesek vagyunk a suliban volt ez nem rég jöttünk haza


2017. jan. 20. 15:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van önbizalmad.. :D
2017. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge kamu.
2017. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Apam boxolo volt, igy evidens hogy tanitott is. En megis a kung-fu irant kezdtem erdeklodni idovel, 7 evig csinaltam, komolyan vettem, megsem jutottam el a fekete ovig. A mesterem mar nagyon jo volt, o mar elmondhatta hogy harcmuvesz, de meg o is
2017. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
...szoval meg o is tanonckent erezte magat az o mestere elott. Ne haragudj de te nem vagy harcmuvesz csak azert mert tudsz bunyozni. Mondjuk en vagyok es serules miatt hagytam abba de az hogy egy te korodbeli fiu harcmuvesznek mondja magat eleg nevetseges.
2017. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Huuu ez a sok elirasom...utolso vagyok, szoval az ki maradt hogy en "no" vagyok. Nekem azert nehezebb volt de ez egy fiunak sem konnyu foleg a te korodban. De hogy a kerdesedre is valaszoljak, kerj bocsanatot es tartsd a tavolsagot ha nem bizol benne.
2017. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
A harcművészet nem arról szól, hogy szét tudj verni mindenkit, aki az utadba kerül, hanem arra, hogy ha megakarnak verni, vagy valami, akkor kitudd védeni a támadásokat!
2017. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Jó akk bunyós vagyok
2017. jan. 22. 10:47
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, nevetséges vagyok!

"Akk bunyós vagyok" XD

2017. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__83680..



nem ugyanaz az írás stílus, de hasonló sztori


érdekes, itt gyakorin mostanság mindenki krav magázik meg ártalmatlanítja a rokonait, mert nem csak ezt a két ilyen sztorit láttam már itt :D

2017. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!