Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem vagy jóban a testvér...

Miért nem vagy jóban a testvéreddel?

Figyelt kérdés

A kérdésem nyilván azokhoz szól, akik huzamosabb ideje nincsenek jóban a testvérükkel. Próbáltatok-e változtatni a dolgon, hogyan dolgoztátok fel, szüleitek hogyan kezelik ezt, mi volt az utolsó csepp, stb.

Előre is köszönök minden választ!


2017. febr. 7. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Igazán nem lehet mondani, hoyg nem vagyunk jóban, csak éppen nincs semmilyen kapcsolat köztünk.


Ennek oka, hogy igen külöbözünk egymástól és nincs semmi mondanivalónk egymásnak, nincs sem közös téma, sem az életvitelünkben nincs semmi hasonlóság.

2017. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Mert a család magánügyeit mindenkivel kitárgyalja. Nyomoz mindenki után és ellenőrzése alatt akar tartani felnőt embereket. Pénzbe csak az számit ami az övé és a többieknek a veszteséget le kell tudni nyelni. Saját gyereke nincs de bele akar szólni hogyan neveld a tieid. kb ennyi persze ez nagyon tömör volt.
2017. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert lenyúlja Anyu pénzét, pedig ő is felnőtt, önálló keresete van, de mindig kitalál valamit, hogy mire kell éppen neki pénz.
2017. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az anyám házára vett fel hitelt, ami aztán az eszközkezelőé lett miatta. Természetesen rá se néz a szüleinkre, évekig szóba se állt velük, mert ő az atyaúristen. Évente más pasit hurcol haza a gyerekei mellé, mióta elvált, majomkodik a fb-n, mennyire szereti a fiait, milyen jó anya, miközben a gyerekei nálam zokogtak, hogy utálják a pasiját, aki magához költöztette őket, ahonnan 40 perc séta volt a busz is...


Az utolsó csepp az volt, amikor azt mondta, nem az ő pasijai miatt kéne szégyenkezni anyunak, hanem miattam (20 éve férjnél vagyok, neveljük a gyereket, aki egyetemista, nincs hitelünk, dolgozunk, én tanulok is folyamatosan). De ja, tényleg ezt kéne szégyellni.

2017. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Az utolsó válaszolóé különösen durva, hasonló nálunk is, csak bátyókával.
2017. febr. 7. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A felesége miatt. Pénzéhes dög. Tesóm jóval idõsebb tõlem. A lakáshitelüket akarta az én árvaellàtàsomból fizetni, mert az nekik jàr(!). Nem baj, hogy én még csak 4 éves voltam mikor felvették és soha nem tartottak õk el. Örökség, meg igazsàgosan lett elosztva: 50-50%.
2017. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámra rá se nézett volna az utolsó napjaiban (én megéreztem valahogy, hogy baj lesz), és azt válaszolta konkrétan: Felőlem fel is fordulhat. Valamint ellopkodja a leveleimet. Nyilván nem fogom feljelenteni, kivéve ha óriási kárt okoz ezzel. Remélem, erre nem kerül sosem sor. És, mindezek után, még utálni mer engem, holott apu végakaratát, ami le sem volt írva, mind megcáfolta, mondván neki már mindegy úgyis. Na ilyenek miatt nem.
2017. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, hogy többnyire a sogornőm miatt!
2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert gátlástalan.


Sajnos echte anyánk, és ezzel mindent elérhet. Amíg gyerek volt, még remélni lehetett, hogy majd éretten változik. De csak még olyanabb lett.


Időnként próbálkoztam, ráfizettem mindig. Szörnyű érzés, azt megmondom. Én emlékszem, mennyit tettem érte, amig kicsi volt. De neki az mind járt, szerinte.


A szüleink hagyják magukat átverni, az apukám látja az anyukámat fiatalon -meg én is-. Igazából elég érdekes látni.

2017. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!