Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagy a testvéreddel?

Jóban vagy a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Lány vagy, vagy fiú? és a testvéred?

Melyikőtök az idősebb? hány év van köztetek?

Szerintetek jobb a testvérek közti kapcsolat ha nincs nagy korkülönbség vagy akkor jobb ha 8-9 év van köztük?


2010. jún. 25. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

2 nővér, egyik 3, másik 5 évvel idősebb.

kapcsolat jó, igaz a fiatalabbik nénémmel többet beszélek meg több okból...

sztem nem jó a túl nagy kortávolság, én spec utáltam, amikor a nővéreim már elmentek bulizni, de engem nem vittek, mert pici voltam:P

2010. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és van egy bátyám, én 17vagyok ő 23.= 6 év korkülönbség van, Hát szoktak veszekedések lenni, de jól megvagyunk.! Szerintem édes mind1 a korkülönbség..
2010. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én 16/f a tesóm 16/l ikrek vagyunk.. és nagyon szeretjük egymást. :d én őt szeretem a legjobban a világon..
2010. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2 testvérem van, egy lány és egy fiú.

A fiú 22 éves, nem sok közös témánk van, nem veszeszünk mióta felnőtt.:D 4 éve még hozzászólni sem mertem mert egyből kiabált..:D Azóta minden jó, és szeretem.

a nővérem 19 éves, nagyon jól kijövünk. Hozzá annyit írnék, hogy tegnap voltunk vásárolni másik városban, és nagyon jót beszélgettünk hülyültünk, és mondtam neki, hogy: "Most mindenki azt hiszi, hogy abrátnők vagyunk!:D" Ő ezt mondta erre: "Miért, nincs igazuk?:)" Olyan aranyos volt. Lelkitársam. Szeretem.

2010. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja és, 16/L
2010. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,21 éves. Két öcsém van,akik 11 és 18 évesek. Mindkettővel jó a kapcsolatom,persze adódnak apróbb viták,veszekedések,de hát hol nem. :) Szerintem nagyobb korkülönbséggel is lehet jó a tesvérek kapcsolata.
2010. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Öcsém 14, nővérem 22 éves, én pedig 18/l... én mindkettővel jól kijövök, főleg nővéremmel, de ők ketten szinte utálják egymást, folyton nekem kell békíteni őket... :S
2010. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2 öcsém van, mindkettővel nagyon jóban vagyok!
2010. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

én 17/l ő 22/l.

a múltkor elmentem vele az egyetemre és a csoporttársai megkérdezték:"Csak nem a húgod?:)"

nagyon szeretjük egymást,ő a legjobb barátnőm.

2010. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi jóban vagyunk 22/34.Mind a ketten fiuk vagyunk és segítünk is egymásnak legyen az kisebb vagy nagyobb balhé.
2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!