Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudom hogy mit tegyek...

Nem tudom hogy mit tegyek hogy elviseljem őket. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy bátyám megismert egy lányt akit régen ismert. És most össze jöttek és nálunk lakik a csaj. Nagyon jó kapcsolatunk volt. Es elmemtek karácsonykor nenjemhez én itthon maradtam a szoba kutyával ami az övé. engem a kutyus totál ki keszitett. Haza jöttek szilveszterkor én aludtam délután és a másik bátyám is akkor jött pont egyszerre érték hozzánk. A nagyobbik bátyámék jöttek értem hogy mennyek velük hozzájuk. Anyum is meg Apum is elengedett hozzájuk mert apumm egy darabig ott dolgozott. Én meg elmentem hozzájuk (anyum is mondta mennyek mert kell egy, kis kikapcsolódás) és a sógornőm állandóan irogatott hogy "más családját választottam a sajátom helyett" meg ilyeneket. A nagyobbik bátyám írt a kisebbik bátyámnak hogy nem raboltak el (mert túl reagálták) és mondta a kisebbik hogy őt nem érdekli hol vagyok csak a barátnője van megsértődve...

Jó utána beszéltem a kisebbik bátyám barátnőjevel és múltkor itt aludt a nagyobbik bátyám és barátnője. (a 2 Bátyám barátnője nem bírják egymást elviselni)

És el akartak hívni a kocsmában egy egy Capy-re és én nem akartam menni mert tudtam hogy a kisebbik bátyám barátnője megharagszik. És a nagyobbik bátyám szólt apunak hogy nem megyek és mivel ő is jött ezert én is mentem mert mondta hogy mennyek.

Az nap háza jöttünk és néztük a horror filmet a kisebbik bátyám barátnőjevel.

És én rá írtam a másik sógornőmre hülyeségbol hogy "szereted a sajtot?" ezt meglátta a masik sógornőm es azt mondta hogy kétszínű vagyok meg minden... Már 2 hónapja nem beszélek vele de mindig belekott mindenbe mert neki semmi nem jó...

Mit tegyek?

(ha rosszul fogalmaztam bocsi csak nem tudom hogy fogalmazzak)

Hogy tudnám elviselni ? már batyam is (a kisebbik) nem önmaga nem az akivel eddig jól elvoltam...



2017. febr. 12. 09:12
 1/10 A kérdező kommentje:

Tényleg kétszínű lennék ezért?

Ti mit tennétek?

segítsetek légyszi...

15/L

ja és a kisebbik bátyám barátnőjenek is csak én adtam születésnapjara ajándékot. mindig és kérek bocsánatot a semmiert és én fáradozok azon hogy jó kapcsolatom legyen vele. de már mindent feladtam.nem fogok én rohangálni azért hogy beszéljünk megint. Helyesen cselekszek?

2017. febr. 12. 09:20
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg a magyartanárodnak, hogy szégyellje magát.
2017. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ohh azt mert? telefonról írok gyorsan és nem fogok minden szót átírni... xD
2017. febr. 12. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kedves kérdező mert a rossz helyesírásod miatt nehéz érteni hogy mi a problémád, és így agyalok hogy mit is akartál mondani.
2017. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én megfejtettem a kérdést. Hülye a kisebbik tesód barátnője. Féltékeny. Biztos nincsenek barátnői. Tudasd vele, hogy a bátyád miatt van a családban és nem miattad. Hagyjon téged békén. Nem avgy kétszínű!
2017. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem,nem vagy kétszinü.A kisebbik bátyád barátnõje ki akar sajátitani önmagának.Gyerekes a viselkedése.Ne hagyd magad,légy mindenkivel kedves és kész, még az sem biztos,hogy örökre a családotokban marad.
2017. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy ők nem bírják egymást elviselni, az nem azt jelenti, hogy neked választanod kell a kettő között! Azzal vagy jóban akivel akarsz és akinek kellemes a társasága számodra. Akkor lennél kétszínű, ha kibeszelned őket..Vagyis pont azt amelyik épp nem vesz részt a programon.

Emigy ahogy előttem írták a kisebbik bátyád csaja szimplán féltékeny, elvárja, hogy te is utáld a másik csajt, csak hogy ezzel őt tudja bosszantani. Ki akar használni. Nem sajnálnam egy cseppet sem, hogy egy ilyen kígyóval nem beszélek. Sőt! Úgy érezném, mintha egy tehertől szabadultam volna meg! Ne engedd magad zsarolni stb! Emigy a testvereiddel igyekezz tartani a jó kapcsolatot, azt ne engedd elrontani. Senkinek nincs joga hozzá!

2017. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik faluvegi kocsma enged be 15 evesen? Tobbi nem erdekel, az egesz egy nagy hulyeseg.
2017. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

12:12 8#

itt nálunk ahol lakunk mindenkit be engednek a kocsmában meg a 12-13 éveseket is mindegyikbe ...

2017. febr. 12. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mondd azt annak a nőnek, aki azt mondta, hogy kétszínű vagy,hogy Miért? Azért mert te nem szereted X-et, azért én még szerethetem, nem gondolod? Tul.képpen azt sem tudom, te miért nem kedveled. Ez így nem lesz jó, ha bekerülsz egy családba, és a sógornődet nem fogod szeretni. Gondold át a dolgot! Valami ilyet mondjál neki. -- Persze ha te kijelentetted ennek a nőnek, hogy te sem szereted azt a másikat, akkor tényleg kétszínű vagy, ki kellett volna állnod a másik nő mellett, akár szeretik egymást, akár nem. Inkább azon kellene fáradoznod, hogy megkedveljék egymást, főleg, ha már olyan viszonyban vannak, hogy nálatok aludhatnak. - A menjeket -így kell írni, nem mennyek - mert a menny égboltot jelent, egy ny-nyel a meny pedig az anyának a fia feleségét jelenti.
2017. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!