Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti odaadnátok a testvéreteknek...

Ti odaadnátok a testvéreteknek az extől kapott plüsst ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy 3 évvel ezelőtti barátomtól kaptam egy tatty tedy-t..(mackó plüss)

Megtartottam mert fontosnak éreztem.

De már nem az, és szerintem a húgom nagyon örülne ha neki ajándékoznám..

Ő most 8 éves és nemg tud semmit a plüssről szóval simán mondhatnám neki azt ,hogy most vettem a boltban.

De kíváncsi vagyok a véleményetekre. Hogy ti odaadnátok e?



2017. febr. 20. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ez csak egy plüss medve.
2017. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én testvérem csak bedobta az exétől kapott cuccokat. :D Igazából csak egy "macskafül" (hajpánt) volt, ráraktam az egyik plüssömre. :D Szerintem nyugottan add neki örülni fog neki. :)
2017. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha téged nem feszélyez a tudat, hogy az a medve honnan van, akkor szerintem nyugodtan odaadhatod neki. Őt úgy sem fogja érdekelni, pláne ha nem is tudja, hogy honnan van.
2017. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Alkalomra nem tudnám le a tesót ennyivel, nem is hazudnék arról hogy honnan van, de csak úgy neki adnám.
2017. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Biztos hogy nem fontos?


Én már rég kidobtam volna alapól utálom a használhatatlan dolgokat, másnap a kukában lett volna. Ha a húgodnak tetszene add oda. Xard már le hogy a hülye gyerek exed vette.


24N

2017. febr. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán odaadnám, de minek hazudni róla? Odaadod, és kész.
2017. febr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Direkt ajándékba mint névnap szülinap nem ,de csak ugy igen ha tetszene neki.
2017. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 16évesen kaptam egy plüssmacit valentin napra.

Nem volt egy húdekomoly kapcsolat, szakítottunk is.

A húgom akkor volt öt éves, le is nyúlta a mackót, majd ahogy nagyobb lett, ment a többi plüssel az ágyneműtartóba, onnan zsákban a padlásra a kinőtt gyerekruhákkal.

Végül jó tíz évvel később anyu áthívott, hogy nézzük már át, mi jó a nagyobbik lányomra.

Előkerült a maci is, és az akkor 10 hónapos kicsi első látásra beleszeretett.

Memme lett a neve, és hű társa másfél éve a kicsinek, mosásra is úgy kell ellopnom.

Ciki, nem ciki, ez van.

2017. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem majdnem mindenem megvan az exemtől,és nem azért mert fontos.

Plüss párnával alszom, a karkötő meg a szekrénybe! Plüss kutya is szekrénybe..és nem azért vannak meg mert fontosak 1 valamiről tudom h mire kaptam asszem.

27/N

2017. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden plüsst megtartottam amit eddig kaptam. Melyiket hol tárolom.. de egyik sem kelti bennem azt az érzést hogy "hú ez most tőle kaptam".

Szerintem odaadhatod, de mint előttem is írták én nem adnám oda neki valamilyen eseményre, hanem inkább csak úgy.

2017. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!