Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok a saját...

Féltékeny vagyok a saját húgomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel egy idősek vagyunk a húgommal. Lehetnénk barátnők is és igazából azok is vagyunk de közben megöl a féltékenység ami miatt egyszerűen utálom magamat. Kicsit hasonlítunk egymásra belsőre is külsőre is, de szerintem főleg külsőleg ő vonzóbb nálam. Megkaphat minden fiút akit csak akar. Neki volt már kapcsolata, nekem nem. Igazából félek ha összejönnék valakivel amint meglátná a húgomat, megismerné rögtön vele akarna lenni. És z eddiigi tapasztalatok mi szerint sokan akik nálam próbálkoztak később nála is, nem nyugtatnak meg... És mikor fordítva vaolt rá példa úgy érzem csak azért akarnak engem mert ha nincs ló jó a szamár is. Ő kapja egyszerűen mindig mindenből a jobbat. Véletlenül vagy szándékosan nem tudom, de neki jut mindig. Szeretem mert a testvérem, de annyira rossz hogy nem tudok az ellen tenni, ne érezzem hogy igazságtalan hogy ő kap mindent. Többen is ismerik, többen is szeretik. Mindig mindenből ő jön ki jobban. És mindenért kevesebbet küzd mint én. Talán ha ezt a féltékenységet le tudnám vetkőzni és azt hogy az árnyékában éljek valahogy rendeződni tudnának jobban a dolgok és nem ez szennyezné a mindennapjaimat. Kérlek segítsetek mert nem tudom mit tehetnék, így nem bírom tovább a féltékenységgel és emiatti önutálattal...

2016. dec. 25. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Miből gondolod, hogy ő vonzóbb mint te? 😊
2016. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Azok a pasik pont annyit is érnek...
2016. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jobb lenne ha inkább saját magad kialakításába ölnéd az idődet, mint hogy ilyenekben gondolkodj.


Biztos, hogy mélyen van saját szellemiséged, ami megkülönböztet a hugodtól, de azt magadnak kell előhoznod. Túlságosan ugya olyanok vagytok. Biztos vagyok benne, egyikőtök sem tudna felmutatni 3 dolognál többet amiben különböztök.


Ha, saját személyiségedet fejlesztenéd (nem olyat, amit a tévében reklámoznak, hogy te "egyedi" vagy, közben meg mindenki ugyan ugy néz ki, ugyan úgy viselkedik és ugyan azt gondolja) elmúlna ez a féltékenység, mert ez gyakorlatilag azon alapszik, hogy te őt mindenben jobbnak érzed mint magadat. Legyél másabb és attól jobbnak is fogod magad érezni.


Ráadásul, tudom, hogy ez főleg fiatal lányoknak teljesen fölösleges tanácsolni, de mi lenne, ha nem a külsődet tekintenéd elsődleges vonzerődnek hanem a személyiségedet?

2016. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyszerűen szebbnek látom. De nem nagyon szoktak összehasonlítani bennünket külsőleg így teljesen nem látom azért át.


Igazából fő különbség hogy ő alapból nyitottabb idegenekkel én sokszor zárkózottabb. Miután én is feloldódók már nagyon hasonlítunk. Meg ő a fiúkkal sokkal lekezelőbben bánik, míg én próbálok nem megbántani senkit, de az úgy látszik jobban tetszik nekik... De nem tudom hogy kéne másabbnak lennem tőle.

Stílusunk is azért hasonló. Mind a ketten sminkelünk, szerintem elég csinosan öltözködünk, ő egy kicsit sportosabban általában mint én

2016. dec. 25. 15:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2016. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? (Priviben küldenél egy-egy fényképet magatokrol?)
2016. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 17, húgom 16
2016. dec. 25. 15:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy itt a külsőn van a legnagyobb hangsúly, de küldhetek végülis hátha mégis ez a döntő az esetünkben... Tudok küldeni akkor ha megírod priviben honnan valósi vagy
2016. dec. 25. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt megkérdezhetem, hogy miért ilyen könnyű lányoktól idegeneknek csak ugy a semmire képeket kérni.


Hogy lehettek egyire hiúak, hogy csak annak reményében, hogy elmondja, ki a szebb, képet küldtök magatokról ki tudja kinek. Hát öcsém.. azért lehetne tartásod vagy valami.

2016. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Exemnél pont ugyan ez volt, bár ott annyival másabb, hogy ott a nővérére vannak rá kattanva az emberek, sok pasijának a nővére kellett volna.. bár ott ő nem is tudta ezt.

Nem hiszem, hogy jobbnak tartaná a nővérét magához képest.

2016. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!