Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem be akar menni a...

A nővérem be akar menni a sulimba a 6 hónapos lányával?

Figyelt kérdés

Azt mondta beszélni akar a volt osztály főnökével, mert régen ugye ő is odajárt.


De mondta azt is, hogy viszi a 6 hónapos lányát.


Én meg nem akarom, hogy bejöjjön, mert tudom, hogy nem kellene, de picit szégyenlem, hogy ilyen a nővérem.


Ugyanis 18 évesen szült, nem akarom megbántani, de buta(szakközépbe járt, de sosem tanult sokat, épphogy átment). És ő nem erre érett, hogy gyereket neveljen, de az ő baja. Meg folyton dicsekedik, hogy neki van már gyereke. És a suliba is azér akarja bevinni a lányát, hogy dicsekedjen vele. Ismerem, tudom hogy ezért vinné be.


Mondtam neki, hogy ne vigye be,majd úgyis lesz a ballagásom, arra majd elhozhatja a picit.

De azt mondta, hogy mindenképp be akarja vinni.


Szerintetek?

14/l


2017. márc. 27. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Szép gesztus!
2017. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem kíváncsi ott a gyerekre, meg nem is nagyon van ideje szerintem egy tanárnak ott babázni meg csevegni.
2017. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Most őszintén! Neked ez miért fáj?

Miért ne ne mehetne be, miért ne vihetné be a gyereket, a volt osztályfőnökéhez megy, nem hozzád. Ha ők megbeszélték, neked nincs sok beleszólásod szerintem.


Ha zavar, akkor csak köszönj neki, és ne foglalkozz vele. Úgyis lesznek elegen, akik körbe ugrálják, mert jajdeédes a pici.

2017. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Ballagáson nemigen lesz alkalma hosszabban beszélgetni volt osztályfőnökével.

Nem értem, minek kell neked ebből problémát csinálnod.


Szerintem teljesen érthető, hogy meg akarja mutatni kisbabáját a volt ofőjének, ha annak idején jó volt a kapcsolatuk. És az is, hogy beszélgetni akar vele.

Talán pont azért lett olyan hamar gyereke, mert otthon nem volt kivel megbeszélnie, ami érinti, és az első férfi karjaiba beleszédült, aki meghallgatta őt, érdeklődött örömei-gondjai iránt (vagy legalábbis ezt mutatta).

Ha meg most is együtt vannak a férfival és közös jövőt terveznek, akkor meg pláne semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy 18 évesen szült.

2017. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg erre annyira büszke a nővéred, hogy 18 évesen szült? Már bocsi, de én is lebeszélném. Minek? Illemből megdicsérik, ha idejük van, ennyi, már ha tényleg bemegy.
2017. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látszik sokan vannak itt akiknek 18 evesen sikerült...
2017. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Dee gáz szegény tesód 😥
2017. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Szegény lány. Nem tudja még, hogy mire vállalkozott.
2017. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Szard le és tanulj helyette is, hogy ne járj így.
2017. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Inkább neked lenne okod szégyenkezni. Rosszindulatú püspökfalat dugó vagy. Már ilyen fiatalon. Mi szégyellni való van abban, ha valaki 18 évesen szül ? Baba mellett is lehet dolgozni és tanulni. Nem mindenki életképtelen kislány 25 évesen is. Hiába divat manapság. Az is becsülendő, hogy nem ölte meg, hanem inkább megszülte. Az pedig hogy szakközépbe járt és utána nem ment egyetemre, szintén nem tragédia. Úgysem való mindenekinek. Ígyis túl sokan járnak, akiknek nem lenne való. Boldog-boldogtalan diplomát szerez és miattuk már nem nagy szó a diploma. Rengeteg a diplomás munkanélküli. Olyanok végzik el, akik a régi rendszerben be sem jutottak volna felvételin. Kellenek gyárimunkások és szakmunkások is. Csak diplomás társadalom nem működne. Nem kell szégyellned, hogy a nővéred nem értelmiségi. Ugyanis semmilyen tisztességgel végzett munka nem szégyen. Csak az ostoba, beképzelt embereknek. Bármilyen hihetetlen is, de vannak olyan nők, akiknek az anyaság többet ér a karriernél. Ez is szép életcél. Ha választanom kellene, akkor inkább egy háztartásbeli anya, mint pl. egy igazgató vagy orvos, akit alig látok.
2017. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!