Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a fiam a...

Normális, hogy a fiam a barátnőjét a tanulás elé helyezi?

Figyelt kérdés
15 éves, elsős gimmnazista a fiam. Lett neki egy barátnője, akivel egy iskolába jár, és az osztályfőnöke panaszkodott, mert az iskolában "nyalták falták" egymást. A házirendben pedig pedig bele van írva, hogy nem szabad ilyet csinálni, fiú és lány között kell lenni minimum 30cm távolásgnak. Ez így le van írva. Illetve elhozta a barátnőjét, és amikor bementem hozzájuk láttam, hogy az ágyba fekszenek és csókolóznak. Több remélem nem volt. Viszont ez a tanulás romlását fogja szerintem eredményezni. Egyébként nem régóta van neki, 1 hete..

2016. márc. 9. 15:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Igen, normális. 15 évesek, tombolnak a hormonok. Ez még nem kapcsolat, csak találtak valakit, akivel kiélhetik a vágyaikat, lehet smárolni meg szexelni végre. Mindenesetre én vennék neki egy doboz óvszert. A "nyalás-falás"-t meg remélhetőleg majd kinövik. Egy 1 hetes kapcsolat még iszonyúan friss, legalább fél év, mire elmúlik az újdonság varázsa, és kibírják egy légtérben anélkül, hogy ledugnák a nyelvüket egymás torkán. Ja, erről viszont jó lenne beszélni vele, hogy legalább az iskolában próbálja már meg tűrtőztetni magát (mondjuk itt az is gond lehet, hogy a suliban a többiek előtt még menőnek is érzi, amit csinál, mert hát így mindenki látja, hogy neki már van barátnője meg minden. x))
2016. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
6%

Nem normalis, viszont tulsagosan gyakori.

Beszelgess el vele komolyan, hogy ha azt akarja hogy elengedd baratnozni, akkor moderalja magat, es foleg figyeljen oda a tanulmanyi eredmenyeire.

2016. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
28%
Normális,most azért nem tanul mert vele van a csaj,ha a csaj lecseréli akkor meg azért nem fog. Ha teherbe vágja a lányt...nos akkor jobb lesz ha belehúz,mert drága a gyerektartás.
2016. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Hűha, tizenéves fiatalok csókolóznak. Mekkora probléma.
2016. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Igen normális. És nem kéne előre elkönyvelni, hogy ez a tanulás rovására fog menni. Majd ha látod, hogy tényleg nem tanul, akkor lehet neki szólni.
2016. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Aranyosak lehetnek...Ettől a 30 cm-től kisebb röhögőgörcsöt kaptam, mert vizuális típus vagyok.:D

Nézd, lehet, hogy átmenetileg "a tanulás rovására megy", de gondolom, ez az első szerelem az életében, ne rontsd el neki. A 10.-es bizonyítvány senkit sem érdekel, és ha 1 jeggyel rosszabb lesz néhány tárgyból, nem nagy ügy. Inkább világosítsd fel, ha eddig nem került rá sor, fektessétek le a szabályokat, hogy mik a feltételei a találkozásnak (előbb a lecke - úgyse ott fog járni az esze, de mindegy), beszélgessetek el vele az egymás iránti felelősségről is. És próbálj meg osztozni a boldogságában.:-)

2016. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként illene kopogni. Főleg, hogy tudod, hogy lánnyal van.
2016. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Lassan el fog jönni az az idő is, amikor nem kéne csak úgy bemászkálni a szobájába. Egy hete vannak együtt, és már egyből vészmadárkodni kell, hogy nem fog miatta tanulni...
2016. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 tetro ***** válasza:
94%
Hát 30centiről még egy cumshot összejöhet
2016. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Igen,normális,15 éves és ez az első kapcsolata.

Lány létemre az első szerelmemnél nekem is szinte mindennél fontosabb volt ő elég sokáig(persze,azért tanultam,amennyit kellett,de az 5-ös megszerzésénél fontosabb volt a szerelem akkor még).

2016. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!