Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak az öcsémmel?

Mit csináljak az öcsémmel?

Figyelt kérdés
20 éves öcsém van. Nem tetszik neki semmi, ő mindent jobban tud, soha nem jó neki semmi. Elég jó fizut kap a munkahelyén azt elbulizza, napi szinten iszik, cigizik, csak aludni jár haza. Anyum párja neki egy f...szopó, mindenki h.lye csak ő az okos. Több munkahelye volt már mint nekem 23éves léttemre. Nincs semmi elképzelése, anyámék nyakán csüng, és még ők a sz..ok mert kérni mernek 15ezer forintot a háztartásba. Sosincs otthon, ha pedig igen akkor meg csak a játékot nyomja a gépen! Probléma az hogy mielőtt nem volt meg anyum párja akkor is ilyen volt. Valaki segítsen, mit lehet vele kezdeni? Ez már nem állapot! Örülne inkább, hogy eltudtunk jönni az alkoholista apánktól.... nem tudom lesz e belőle normális ember.Anyum már nagyon kivan akadva, sajnálom szegényt.
2017. ápr. 23. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni otthonról albérletbe. Akkor majd megtudja, mi a magyarok Istene. Tartsa el önmagát!
2017. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elment xy helyre dolgozni, ahol magát kellett volna eltartania, szállás biztosított volt. Egy hétig bírta, mert kirúgták
2017. ápr. 23. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukádat sajnálom, meg a párját, próbálj hatni anyukádra, hogy a párja valahogy próbálja az összes pszichológiai ismeretével gatyába rázni a tesód. Agresszívebben nem szabad, először csak ezt próbáljátok meg. Általában nőkre nem nagyon hallgatnak az ilyen korú srácok. Nincs kontroll alatt, ezt csak egy hapsi tudná szabályozni.
2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%

Küldjétek el otthonról, tanulja meg hogy mi az az élet.


14/F

2017. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tenni a szűrét. Ki van nyalva a s*gge, de lenézi azokat akik kereső ember létére eltartják? Na menjen a p*csába az ilyen férfi...
2017. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok, csak az én tesóm már nem is dolgozik, anyum tartja el. És 28 éves. Khm. Ő is úgy kezdte, mint a te öcséd. Dettó, neki teli legyen a hűtő, de rezsibe semmit nem ad, kaját nem vesz. De neki legyen otthon ám több ezer forintos camambert és starbucks kávé, amiért anyám rohangál. És elhiheted, én és az anyám is próbáltunk rá hatni, meg amíg élt, apánk is. Semmi értelme nem volt. Elment albiba. Kibszták, lakott rokonnál, nem fizetett, kibszták. Elment külföldre, úgy kellett hazamenekíteni, mert elverte a pénzét, és kölcsön is kért.

És nem bán semmit, nem érdekli semmi.

Az én anyám teljesen beletörődött. sokan írják, azt hogy ki kéne rakni stb. De ez egy anya számára nem könnyű.


Azért írtam ezt le, hogy lásd, sajnos az ilyen emberek nem változnak. Egyszerűen nem jön meg az eszük!

Egyet tehetsz: teljesen függetleníted magad tőle és felszámolod a testvéri kapcsolatot. Mert az ilyen előbb utóbb tőled fog pénzt kunyizni-tesóm is ezt tette, elküldtem a fszba, már elnézést. Én is sajnálom az anyámat-és a tiédet is, meg Téged is, mert tudom mennyi álmatlan éjszakát okoz egy ilyen gyökér családtag.

2017. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!