Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm muszlin lett, hogyan...

Tesóm muszlin lett, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg, mert nem tartjuk a kapcsolatot, de lehet hogy megfogom tudni látogatni. Szeretném elkerülni a kellemetlen szituációkat.

2017. máj. 17. 07:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

9es: nagyon is komolyan veszi -.-' nem fogok belemnni a részletekbe, mert még több rosszindulatú válasz jönne, de hidd csak el.


Tegnap beszélgettem vele. Nagyon kedves volt. Beszélt a vallásáról, hogy mindenkit szeretni kell és nem szabad erőszakosnak lenniük és haragudniuk másokra. Nem látok benne semmi rosszat egyenlőre.

2017. máj. 18. 05:34
 12/33 anonim ***** válasza:
40%
Vigyél neki disznóhúst és pálinkát.
2017. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%
A felszínen minden vallás ilyen békés és barátságos, pont ebből látni, hogy nem veszi komolyan, csak nyalogatja a csokit a tetejéről, és nem látja, hogy belül rohad.
2017. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Fogjátok fel, hogy komolyan veszi. Hozzá fog menni egy muszlim férfihez. Felteszek egy kérdést, mert megvagyok ijedve az új helyzettől, erre jönnek az emberek hogy igazából nem is az. Most pedig azzal fogtok jönni, hogy gonosz meg terrorista, meg elrabolja a testvéremet. Lelehet állni, oké? Ahogy ezt nem mondtam el és jött az okoskodás, itt is rengeteg tényező van amit lehetne tisztázni, de nem fogom mindent kiteregetni, mert magán ügy. Szóval komolyan veszi, és nem fogja elvinni török országba. SOha nem pontozok le senkit a saját kérdésem alatt, de ez eddig tartott.
2017. máj. 18. 10:51
 15/33 anonim ***** válasza:
41%

menjen csak aztan majd kekre zoldre verve fog menekulni a nagykovetsegre ha egyatalan el tud menekulni.

istenem ennyi buta no van a vilagon

2017. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon nevetseges es buta dolog egy pasi miatt vallast valtani.

A kovetekezo kero budhista akkor az lesz?

2017. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Megismerte ezt a vallást és ha neki ez tetszik és hisz benne, örülök neki, amíg erőt és reményt add neki. Nem azért lett muszlima, mert ráerőltették vagy belelett kényszerítve. Én ezt teljesen eltudom fogadni. egyébként én ateista vagyok
2017. máj. 18. 11:34
 18/33 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező itt kár feltenned ilyen kérdést. A válaszolók 99 százalékának halvány lila gőze sincs az iszlámról,és valószínűleg semmilyen személyes tapasztalatuk sincs muszlimokkal. A média által gerjesztett gyűlölködés pedig csak rontott ezen. Az itt válaszolók nagyjából azon szinten vannak hogy minden muszlim terrorista meg elnyomják a nőket.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, különösebben nem kell aggódnod. Ha esetleg olyat tennél vagy mondanál ami kellemetlen neki, biztos jelezni fogja neked. Ha esetleg konkrét kérdésed van írhatsz privátban is.

2017. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Úgy mint a testvéreddel.Nem várhatja el,hogy mindent tudj a vallásról,de biztos jólesne neki,ha kérdeznél róla.
2017. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom utolsó két válaszadó hogy lelettetek pontozva. :( Ez jár a normális válaszadoknak...

Mindenesetre köszönöm, és írok privátot :)

2017. máj. 19. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!