Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm muszlin lett, hogyan...

Tesóm muszlin lett, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg, mert nem tartjuk a kapcsolatot, de lehet hogy megfogom tudni látogatni. Szeretném elkerülni a kellemetlen szituációkat.

2017. máj. 17. 07:28
1 2 3 4
 21/33 jafnrétti ***** válasza:
56%

Nem kell vele máshogy viselkednek, csak úgy, mint eddig. Ha valamit nem értesz, nyugodtan kérdezd meg tőle, biztos szívesen elmagyarázza. Amúgy meg ahogy az ember a testvérével viselkedik, ugyanúgy viselkedj vele ezentúl is.


Az itt hülyeségeket írogatókkal meg ne foglalkozz, rengeteg primitív ember jár ide a "humorát" csillogtatni.



(Igen, tudom, hogy tudjátok, hol van a piros kéz :D )

2017. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%
Hajtogasd össze és tedd a szekrénybe!
2017. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezo. A nővéred tisztaban van a vallással? Hogy mikkel jar? Mit kell a férfinek megtenni, ha megcsalja a férfit a ferfi megolheti? Hogy ha nem főz jot megverheti? Hogyha nem akar vele kefélni akkor megrugdoahatja a foldon? Ha raadasul arab a pasi jo hulye testvéred van ne is haragudj. Nekem volt egy ismerősöm, 10 évig nem tudott a pasitol menekülni pedig nem vette fel a vallását. A pasi itotte verte kék zold lila volt, ha kedve támadt megerőszakolta, kovettette az ismerőseivel a nőt hogy hova megy kivel mikor mettol meddig. Mivel nem takarta a no a bokája stb csak a hajat, a pasi nem tisztelte. Aztán szült neki egy gyereket. Mert a pasi ugy akarta, felt a no hogy ujra megveri....azt mondja a muszlim vallas hogy nem bántják egymast de ez egy osszevissza buta historia a korán:"D szemet a legtobb ferfi. A no valoban hűséges, megalazkodik. MEGALAZKODIK! A testvéred megfog alazkodni egy férfinak, közbe a férfinek tisztelnie kell a nőt, es a nőnek is a ferfit. A muszlimoknal csak a no tiszteli a férfit....mert hülyék. Elnezest ha rosszat irtam de ez a szemszogem. Egyebkent miutan ismerősöm ott hagyta a pasit, 10 évig üldözte es a gyerek iskolájában is rendezte a patariat mert egy buta arab ember. Benyitott kopogás nelkul a tanorakra. Stb. Kiabált allandoan. Es elárulom az a gyerek nem lett muszlim aot gyűlöli őket...ez a gyerek pedig mar 21 eves, es az elettarsam. Sokat mesélt am az apjarol. Nem jo vallas. Csak szólok. A korán egy marha nagy hazugságot megiro "szent" konyv. Pl ha megseril vagy valaki elégeti, akkor azt megölik tömegesen. Nezd meg pl Farkhunda videojat ahogy lemeszaroljak. Egy hamis vadnak köszönhetően az allat nep meggyilkolta mert elhittek hogy koránt égetett....
2017. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
41%

" Hozzá fog menni egy muszlim férfihoz"

Nos ez esetben vinném neki a Lányom nélkül soha című könyvet ajándékba.

2017. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
15%
ennem tartanek vele semmifele kapcsolatot. azt irtad eddig se tartottatok akkor most miert akarod meglatogatni?
2017. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Azt beszéld meg vele, hogy hogyan viselkedjen ő azokkal, akik nem muszlimok!

Alkalmazkodjon!

2017. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 jafnrétti ***** válasza:
79%
Egyébként nem hiszem, hogy az lett volna a kérdés, hogy "mit gondoltok a testvéremről?". Szövegértés?
2017. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
64%
Évekig laktam egy kollégiumban arabokkal, közülük volt néhány a baráti társaságunkban is. Szem- és fültanúja voltam, amikor az egyik minden előzmény nélkül, társaságban felpofozta a barátnőjét, mert szerinte tiszteletlenül beszélt vele, annak is, amikor az egyik magyar srác panaszkodására azt a tanácsot adták, hogy kefélje és verje a nőjét rendesen, akkor nem lesz probléma. Úgyhogy vannak fenntartásaim muszlim férfival kötendő házasság kapcsán, de ez legyen a tesód problémája.:-)
2017. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Azért akarom meglátogatni, mert a testvérem. Szerintem ennyi elég.


Nem arab férfihoz megy hozzá, hanem törökhöz :) Nem lett belekényszerítve a vallásba, négy évig gondolkozott rajta, tanulmányozta. Egyébként úgy látom, hogy jót tett neki. Sokkal elfogadóbb lett, megbocsátott mindenkinek, azt vallja, hogy nem szabad másokra haragudnia.

2017. máj. 21. 12:56
 30/33 anonim ***** válasza:
Van a családban egy rokon (nagypapa testvére) s át no lánya is török hoz ment férjül. Jelenleg kanadában élnek,csaj európai ruhákat (farmer,nadrág hétköznapi átlag ruhák,csador meg társait nem.) S évente 3 4 alkalommal jönnek az országba rokonokat látogatni. Pasi szereti tiszteli stb.
2017. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!