Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik régebben jóban voltak a...

Akik régebben jóban voltak a testvérükkel, majd nagyon rosszba lettek, mi volt az oka az elhidegülésnek?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat
2017. máj. 24. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gonoszság,kapzsiság és az irigység miatt.
2017. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol semmi. Ő az egyik irányba költözött én meg a másikba. Mindketttőnknek családja lett és így már nem beszéltünk annyit. Nem lett köztünk rossz a kapcsolat, de már nem ismerjük úgy egymást mint régen, nem igazán van közös témánk.
2017. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott,beképzelt lett,hűtlen lett a férjéhez,hanyag lett a gyerekére. Semmilyen építő jellegű kritikát nem fogadott el. Két nő.
2017. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatu pletykákat gyárt rolam, ill hazudgál, azt is rosszundulattal.

Kezdetben azt gondoltam a pasijára valo beteges feltekenysege lehet az ok, de a szüleink előtt is lejárat.

Utolag tudom meg mindig.


Valoszínű utálhat. Csak ugy. Megvan nélkülem munka család, nincs rám szüksége, elítél, lenéz.


Igazábol nem vagyunk rosszban, de semmi nem olyan már, mint amikor együtt bicajoztunk, játszottunk gyermekként.

2017. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom :/
2017. máj. 24. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A sógornōm az oka. Velem akarta kifizettetni a lakàshitelüket.

Úgy, hogy tényleg nincs közöm hozzà, tesóm jóval idõsebb tõlem. Még kicsi voltam mikor megnõsült.

2017. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig is sokat veszekedtünk, de talán azért mert anyának ő az ő kiskedvence, ezt ő tudja is és mindenfélét bebeszél anyának hogy nekem rosszabb legyen. Anya meg úgy is rá hallgat szóval mondhatni összefogtak ellenem. Primitív, kötözködő, istennek érzi magát csak mert lefogyott húsz kilót. Mondhatni ez az egyetlen tette amire képes volt egész életében. És ki van akadva hogy ezért nem nyalom a kis seggét.
2017. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!