Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám húgommal megérte...

Hogyan tudnám húgommal megértetni, hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés
Húgom ( pár nap múlva 17 lesz) egyfolytában mindenféle - szerencsére vele hasonló korú- pasikkal irogat, ami nem lenne gond, de speciel mindenféle képet küldözget magáról nekik, meg állítólag februárban összejött valakivel, de nem tartott sokáig, csak néha találkozgattak meg ilyenek. Most is van egy srác, akivel összejött és idehozogatja, de valszeg vele sem lesz sokáig. Mindig ez van.. Illetve cigizni is elkezdett, de azt mondta, nem fogja gyakran csinálni, ettől függetlenül tegnap is éreztem rajta a cigiszagot..
2017. jún. 11. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
"Add meg a húgod elérhetőségét" válaszok 3, 2, 1...
2017. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért baj, ha 17 évesen ismerkedik, illetve néha együtt jár valakivel?
2017. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Szandinak hívják? XD
2017. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, te hány éves vagy? Ha idősebb vagy, lehet hallgatná rád.

Egyébként én azt gondolom, hogy 17 évesen már csak tudatában van a dolgoknak. Nem mellesleg mostanság majdnem mindegyik tini ezt csinálja. Vagy belekeveredett egy rossz baráti társaságba, vagy csak egyszerűen megy a csorda után. Az pedig, hogy fiúkkal beszél... Nos, én is beszélek, de mindegyiket csak barátnak tartom. Lány barátaim nagyjából nincsenek is. Vannak normális pasik, ezt bizton állíthatom, de itt már tőle függ, hogy kikkel áll szóba, miket csinálnak a négy fal között.

Ülj le, beszélj vele, aztán hogy lesz-e hatása vagy sem, majd elválik. Ez az a periódus egy ember életében, amikor mindent egyszerre akar kipróbálni.

2017. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valszeg egyedül érzi magát és emiatt keress fel vele egykorú férfiakat. a cigit meg lekéne tennie de "nyugtathatja" is
2017. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mindenféle kép az konkrétan pucér kép? Azt nem jó ötlet küldözgetni.
2017. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!