Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak ilyenkor? Tobbi...

Mit csinaljak ilyenkor? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
3 testverem van, de mindegyik mar felnott..egyik 29, neki mar csaladja van, masik 26, neki most volt az eskuvoje es a noverem pedig 21. En vagyok a legkisebb, 15 evesen. Regen ok mindig ossze tartoak voltak, egyutt mentek ide-oda..csak nekem ez kimaradt az eletembol,mert mire en elertem azt a kort, hogy mehetek, ok mar kinottek ebbol, ezert olyan, mintha egyke lennek...:( es ez olyan rossz, nem a testvereimmel novok fel, mert mar elkoltoztek..de ok mindig egyutt voltak 3-an,sosem unatkoztak..apukammal es anyukammal elek. Mit csinaljak, probaljak meg beszelni veluk, vagy hagyjam oket mert ez mar ugy sem lesz jobb? Kijovok veluk amugy, meg semmi bajunk nincs egymassal, csak nagyon ritkan talalkozunk..

2017. jún. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden testvéred már a saját életét éli. Teljesen más az életvitelük, mint neked 15 évesen.

Magadnak kell megtalálni, mivel tudod elfoglalni magadat.Korosztályodból haverokat kell keresni, stb.

2017. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a bajod nekem is van 3 bátyám 35-34-30 évesek én meg egyedüli lány 23 vagyok. nekem is olyan mintha egyke lennék én is mindig vágytam egy velemkorú tesóra de tök egyedül vagyok barátnőimnek már gyerekei vannak tiszta rossz.
2017. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a 21 éves nővéreddel nem olyan nagy a korkülönbség. Közöttünk is ennyi van a húgommal, és mindig tudtunk közös programokat csinálni, onnantól, hogy kinőtt a kisiskolás korból. Mostanra már mindketten felnőttek vagyunk, így meg szinte teljesen eltűnt a korkülönbség, itt már tökmindegy.

Nyugodtan kérd meg, hogy csináljatok közös programot, ha a nagyokkal nem is, azért vele még alakíthatsz ki szorosabb kapcsolatot. :)

2017. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!