Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék fogyókúrázni, de...

Szeretnék fogyókúrázni, de nem tudom, hogy említsem meg anyuméknak, hogy mit csináljanak kaját meg stb stb. Nem vagyok a szavak embere, és ilyenkor mindig kellemetlenül érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

:DDDDDDD

Mindjárt kapsz itt hideget-meleget, mert tőlük várod el, hogy csinálják a kajádat.

Előre sajnállak, ne vedd magadra, az idejáró válaszadók nagy része itt vezeti le a napi feszültséget.

Valószínűleg azt is mondják majd, hogy költözz el, tartsd el magad és főzz magadra, amit akarsz, de az ilyen válaszokon csak mosolyogj egyet, vagy ha nagyon túllőnek a célon, jelentsd.


Ne vedd magadra a bunkó válaszokat, ennyi a lényeg. :)



Anyukádéknak meg említsd meg este, biztosan segítenek majd. Sok sikert! :)

2016. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Manapság eléggé divatos az egészséges életmódra való váltás, szóval, ha a szüleid nyitottak akkor sokkal egyszerűbb dolgod lesz, az is lehet, hogy ők is csak egy kis extra "biztatásra" vágytak és így most az egész család együtt vált életmódot.

Ha maradiabbak, akkor meg attól függ.. már az is sokat számít ha a reggelit meg vacsorát megoldod magadnak egészségesen, főételt meg továbbra is azt eszed, amit ők.

2016. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Te ismered a szüleidet, én még azt sem tudom, hány éves vagy és tudsz-e főzni vagy mi van...

Én inkább életmódváltásról beszélnék s abban is gondolkodnék. S rántottát és piskótát ennék folyton meg zöldséget, de az én vagyok, nem mindenkinek ugyanaz az egészséges és fogyást okozó étrend sem :)


A te családod, csak tudsz velük kommunikálni, hiába nem vagy a szavak embere... Mondd el nekik simán, illetve mondom, te ismered őket, te tudod, hogy hogyan célszerű megközelíteni őket... Azt persze ne várd, hogy ha egészen máshogy akarnak enni, mint te, hogy akkor majd 2 komplett külön ételsort csinálnak. De egy jó étrend nekik se rossz és azt is lehet, hogy maguknak ránt, neked natúr süt vagy valami. A köret még egyszerűbb, te nem eszed a galuskát, hanem fogsz egy kis nyers zöldséget vagy savanyúságot. De ugye nem tudom, milyen étrendre gondolsz.

2016. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is speciális fogyós (egészséges keretek közt) diétát folytatok, én főzök magamnak külön, nem tudom, mit szólna akárki, hogy azt mondom, én akarok fogyózni, te főzd meg amit akarok... ha nekem mondaná ezt valaki, lehet, jót mosolyognék, és főzném tovább azt, amit én akarok.
2016. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy 15 éves vagyok és kb. 11kg-t szeretnék leadni

2016. márc. 7. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
De ehhez nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás. Nem az kell, hogy most X ideig egészségesen eszem, és ha lement a felesleg, abbahagyom, és főzhetünk úgy, mint régen.
2016. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sportolsz is? Mert anêlkül nem fog menni..
2016. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát föz te amúgy 15 évesen ne szégyelösködj a család elött mért izgulsz
2016. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sportoltam,de októberben kiíratkoztam.

De majd esténként menni fogok futni.

Nem tudom én se,én ilyen dolgokról soha nem tudtam beszélni a szüleimmel,nem tudom miért.

2016. márc. 7. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szokta megkérdezni hogy mi legyen az ebéd? Meg miket szokott készíteni? Megkérhetnéd mondjuk hogy több húsféleséget csináljon, mondván azt szereted. Megkérdezni mindenképp érdemes mennyire hajlandó egészségesebb ételeket készíteni, ha nem szeretne akkor te is megcsinálhatod pl párolt zöldséget igazán semmiség csinálni. Venni meg csak vesznek neked ha nem is csirkemellett de a zöldség, tojás, csirkecomb nem olyan eget verő összeg
2016. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!