Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megsertodott a noverem,...

Megsertodott a noverem, hogyan tudnank ezen tullepni?

Figyelt kérdés
A noverem pedzegette hogy kijonnenek hozzank kulfoldre dolgozni, en mondtam neki hogy erdeklodom utana, megbeszeltuk a parommal es o kerdezte hogy jot allok-e a noveremert es az o parjaert, mondtam neki hogy csak a noveremert, mert ot ismerem, a baratjarol tudom hogy nem dolgozik most sem, csak 8 altalanosa van, ide meg kellene nyelv is, legalabb 1 szakma. Ezt megmondtam a noveremnek aki megsertodott hogy biztos anyank kert meg engem hogy valasszam szet oket, pedig nekem teljesen mindegy kivel van. Azota nem is keres, en irtam neki skype-on, facebookon de semmi, elotte kb 2 naponta beszeltunk, egy hete most meg semmi. Mit csinaljak, csak augusztusban jovunk haza nyaralni, addig fujni fog ram?

2017. jún. 15. 15:58
 1/9 acelsziv ***** válasza:
90%

semmit. Ha ennyire ostoba akkor ő sem való oda.

És eléggé az lehet, ha egy iskolázatlan semmirekellővel van együtt.

2017. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem buta a noverem, csak csolatasa van a parja miatt :( Jo lett volna hogyha kijon egyedul, jot tenne neki szerintem ha latja hogy maskepp is lehet elni. Voltak mar kint dolgozni de nem itt, hanem hollandoknal gyari melon. 1 honapig birtak.
2017. jún. 15. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Majd megbékél, ha veri a tanulatlan alkoholista munkanélküli pasija. Örül, ha valaki befogadja. Hülyeség ellen nincs orvosság.
2017. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltak mar kint dolgozni de nem itt, hanem hollandoknal gyari melon. 1 honapig birtak.


Ilyen háttérrel ne légy hülye, ne vállalj felelősséget a nővéredért sem, mert a végén te kerülsz nagyon kellemetlen helyzetbe. Felnőtt nő, intézze az életét egyedül, meg a semmirekellő pasijával, és boldoguljanak önerőből, saját képességeik útján, mint az emberek java része...

2017. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ismerős nagyon is a helyzet, nem hülye egyáltalán a nővéred, manapság előfordul ha valakinek nincs érettségije, nagy ügy, van sok meló amihez semmi szükség. Szerintem írd le neki őszintén hogy te mit gondolsz, egyszer úgyis reagálni fog rá :) és mivel a nővéred, ezért úgyse fog rád haragudni sokáig ;)
2017. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha igazán egymáshoz valók, akkor a kapcsolatuknak ki kell bírni pár hónapnyi különélést egy ilyen cél érdekében.

Ha meg azt várják, hogy ti kaparjátok ki nekik a gesztenyét, jobb is ha nem hozzátok mennek, induljanak el a maguk útján.

2017. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tokre igazatok van(sajnos)! Gyerekkoromban mindig csak a noveremre szamithattam, anyammal nem jottunk ki jol, ezert akarok-akartam neki most en segiteni. De csak annak lehet segiteni aki hagyja. :(
2017. jún. 15. 20:19
 8/9 A kérdező kommentje:
A noveremnek megvan az erettsegije, 1 evig jart foiskolara aztan otthagyta. Rendes munkahelye van. A parjanak nincs meg az erettsegije. De nem is ez zavar hanem hogy 1-2 honapokat dolgozgat egy helyen aztan leszamol. Nem tudom miert jo ez igy. Albiba szeretnenek menni, azert akartak volna kijonni mert most a nagymamaval elnek.
2017. jún. 15. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd megbocsát, ha elmúlik a rózsaszín mámor és kidobja a kant. Egy nyolc általánost végzett, lusta semmirekellővel akkor se lesz hosszú a kapcsolat, ha a csávó egyébként úgy kefél, mint egy isten. Várd ki a végét.
2017. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!