Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet azon túllépni,...

Hogy lehet azon túllépni, hogy nem szeret az édesanyám?

Figyelt kérdés
Az apám hosszú évekkel ezelőtt elhagyott minket. Nem is keres. Én pedig már külön élek anyától a férjemmel és van egy 6 hónapos fiunk is. De anyát nem érdeklem sem én sem az unokája. Ha megyek hozzá beszélünk pár szót, de általában én beszélek ő pedig a telefonját nyomkodja. A kisfiam néha megfogja, játszik vele kicsit és ennyi. Hozzánk nem jön, nem keres. Próbáltam már, hogy egy hónapig nem kerestem és akkor sem érdekeltem. Él a saját világában.
2016. szept. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezen nem lehet túllépni. Egy anya kötelessége a szeretet lenne és a boldog élethez ez kellene. Mindig ott lesz benned a hiány. :(
2016. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem tudom a választ, viszont engem sem szeret az anyám, sosem szeretett, úgyhogy küldök neked egy nagy, együttérző, baráti ölelést. 20/L
2016. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én "anyám" akkor "szeret" ha adok neki pénzt( pénzt hülyeségre költi) meg ugrálok neki(csináld azt csináld ezt). Nem adok pénzt nem ugrálok neki akkor egy ******* vagyok. :-(
2016. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az apám ugyanígy nem szeretett soha. Együttérzek veled. De legalább neked van férjed, és gyermeked akikre támaszkodhatsz.
2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!