Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyen velem az apám?

Miert ilyen velem az apám?

Figyelt kérdés
Olyan gonosz dolgokat vag hozzam hogy az mar gaz , es annyira rosszul esik mert mégis csak az apám. Szoval az egész ott kezdődött hogy kitalálta hogy menjünk el futni , de en utalok futni inkabb itthon edzek ,es most hogy mondtam hogy en nem megyek velük egyből azzal jott hogy en reggel felhoztam neki hogy menjünk fürdőbe de előtte szeretnek szep combokat es hogy edzessel nem változtatok semmit hogy örökre igymaradok meg hogy vigasztalhatom magam , de felesleges. Es ezek annyira rosszul esnek mindig ugy megtud bántani. Tenyleg nem érhetek el itthoni érzéssel formás combokat?

2017. máj. 20. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A táplálkozás legyen rendben. Addig bármit csinálsz nem éred el a célod. Ha minden apa ilyen "gonosz" dolgokat mondana a gyereküknek, nem lenne ennyi sérült gyerek. Szerintem túlliheged a témát...
2017. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha igen szerintem is tullihegem(irónia) amig nem vagy a helyembe en nem mondanék ilyen. Az egy dolog hogy most nem irtam le mindent de nagyon sokat bant mert elég nagyok a combjaim.
2017. máj. 20. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem látok bele a fejedbe én arra válaszoltam amit le írtál.Amit utólag írtál köcsögség az tény. Inspirálni akar szerintem azért fikáz. Én elmondanám hogy ezzel pont az ellenkezőjét éri el. Ne fikázzon hanem támogasson,inspiráljon a dicséretével. Ez lenne a jó megoldás szerintem.
2017. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"de nagyon sokat bant mert elég nagyok a combjaim."


De edzéssel nem is lesznek kisebbek, remélem azt tudod, edzéssel maximum izmosodni tudsz, ahhoz hogy fogyj olyan étrend kell aminél kalóriadeficitbe vagy (kevesebb kalóriát viszel be minden nap mint amennyit felhasznál a szervezeted, ezáltal a zsírt használja el és így tudsz szép lassan lefogyni)

2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze a bevitt etelekre is koncentrálok az edzessel csak feszsiteni / izmosítani szeretnem a lábam. #1 Neharagudj nem akartam ennyire durván irni
2017. máj. 20. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Talán, mert nevetségesnek véli, hogy ez a legnagyobb bajod az életben és már a csizmája tele a nyavalygásoddal...
2017. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet, olyan edzéseket végezni amik a combot erősítik, formálják. Keress rá a neten ott lehet találni bőven minden izomcsoportra megfelelő gyakorlatokat.
2017. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tegnap 22:01 kedves kommentelo életembe nem sokat nyavajogtam de te nyilvan annyira tudod.
2017. máj. 21. 01:00
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

# 8


Egy férfi előbb észleli egy nő-lány rinyálását, mint gondolnád..., de majd felcseperedsz és észleled körülötted azt, hogy mindenkinek elege lesz belőled és lekoptat;)

Mellesleg ismét ezt tetted soraiddal:DDD

2017. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hmm annyira érdekes hogy itt ki b@ szottul mindenki bele lat az életembe :D csak mindennek az ellentetjet latja ez gaz
2017. máj. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!