Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítő nővérem van, mit...

Idegesítő nővérem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nővérem mindig azt nézi, miket lájkolok, mikhez szólok hozzá facebookon, és ezt hangosan a család előtt felolvassa, nyomon követi, hogy milyen oldalakat követek, milyen csoportoknak vagyok tagja. Ha valakit nem ismer az ismerőseim közül részletesen kifaggat, hogy ki ő, honnan ismerem, hol lakik hány éves. Szerintem ez már beteges. Én nekem sose jut eszembe nyomozni más után, max néha futó pillantást vetek más profiljára, aztán már megyek is tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?

Régen olyan voltam amúgy, hogy minden nyomiságra nyomtam egy lájkot, minden poszt alá betaggeltem a legjobb barátnőmet, most havi 1-2 poszt alá taggelek, és csak a nyilvános csoportokban lájolok be mindent, ezen kívül napi 4-5 posztot, meg a barátaim profilképeit lájkolom. Szerintem a közösségi oldalnak az lenne a lényege, hogy kifejezzük tetszésünket és kapcsolatot tartsunk más emberekkel.

Ti mit gondoltok erről? Még mindig idegesítően sok lehetek? Változtassak még a Facebookozási szokásaimon, vagy ne?



2017. júl. 1. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell, csak tiltsd le, utána nem fogja ezt csinálni. Törödjön a maga dolgával
2017. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Keresztes Bence ***** válasza:
62%
Semmi olyat nem lájkoltál ami ciki (pl szexmániások csoportja<--szánalom) akkor nincs mit izgulnia, amúgy le tudod tiltani hogy lássa az oldalad meg mindent amit likolsz, vagy töröld az ismerőseid közül és állítsd be hogy csak az ismerőseid lássák mit tevékenykedsz
2017. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb torold le. Plusz allitsd be h csak az ismeroseid lassak amit megosztasz, vagy az o ismeroseit is korlatozod h lassak mit osztasz meg
2017. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tilsd le a fenébe, nem is értem eddig miért nem tetted. Ha valami gáz dolgot csinálnál, akkor az lenne a normális, hogy szól, hogy hallod tesó, ezt ne csináld, ez később nagyon ciki lesz. De nem ez, hogy nyomon követ, hogy mit csinálsz. Úristen, én pofán vágnám.
2017. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam,hogy lehet valami csoportot létrehozni, hogy az ismerőseid közül kik láthatják , amit posztolsz, vagy hogy egyébként kik nem.
2017. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*mármint, csoportosítani az ismerősöket úgy.
2017. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit en : Hasznalj kamu profil, a rendes igazin pedig ne tégy semmit
2017. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen komolyan ennyire gyerekes. Tiltsd le. Vagy használj kamu facet.
2017. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!