Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet tullepni azon,...

Hogyan lehet tullepni azon, ha teljesen megromlott egy testveri viszony?

Figyelt kérdés

Tavaly a babam szuletese utan elmaradoztak a tesok, 2 norol van szo.

Ok nagyon joba vannak, de engem teljesen kikozositettek.

A nagyobbik hugom valami miatt feltekeny ram es utal engem, es ezt szepen lassan a kisebbik hugom atvette tole. Most ott tartunk, hogy ha szoba hozom hogy miert nem foglalkoznak velem is, akkor elhordanak mindenfele beteg depresszios allatnak, aki mindig csak az o veruket szivja es ok csak aldozatok.

Annyi nincs bennuk, hogy nyiltan kimondjak, hogy nem akarunj teged latni es pont.

Ehelyett bunjkalnak, hazudoznak, inkabb elmennek otthonrol csakhogy ne kelljen velem talizni.

Mit tegyek? Nem akarom mar megjavitani a viszonyt de sajnos nekem meg mindig faj, ami nekik nem. Mert oket nem izgatja hogy nekem ez rosszul esik.

Mind felnott emberek vagyunk, nem tinikori perpatvar.

Lepjek egyszeruen tul? De azt hogyan kell?


2017. júl. 3. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hát ne hívd őket, ne menj el hozzájuk, és ne kérdezz róluk a szüleidtől se meg senkitől. Minek?
2017. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túllépni nem tudsz rajta,mert valamilyen módon mindig ott motoszkál majd a fejedben...

Viszont ott van a babád és a férjed,fordítsd rájuk még azt az időt is amit eddig a testvéreidre fordítottál.

Kicsit átérzem a helyzeted,nekem négy testvérem van,és szinte egyikkel sem beszélünk...de ez van,ha ők nem kíváncsiak rám (és a családomra),hát én sem rájuk.

Túl nem léptem rajta,de már nem agyalok rajta annyit...

2017. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves vagy?

Amúgy én hagynám, nem keresném őket, megvárnám mennyi idő után érdeklődnek maguktól, ha egyáltalán. de az ilyenért nem kár, ne akard magad ráeröltetni senkire szerintem.

és amúgy azon gondolkodtál,miért kerülnek,hazudnak,mennek el otthonról? ne értsd félre nem gyanúsítgatlak!!! de valami miatt csak kialakult ez a viszony. miből gondolod hogy féltékenység?

2017. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!