Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a bátyámra...

Jogosan haragszom a bátyámra amiért nem látogat meg minket?

Figyelt kérdés

A bátyám Hollandiába dgozik, 2 havonta jön haza 5 napra.

Nagyon hiányzik nekűnk de csak pár órára vagy egyáltalán nem jön el hozzánk.

Mondtam neki hogy nagyon rosszul esik mindenkinek de lerázza aztal hogy ott a felesége meg a gyereke. Ez oké de mi is a családja vagyunk nem csak ök.

Nem akarok vele össze veszni de nagyon haragszom rá hogy az 5 napból 1 napot nem tud ránk szánni.


2017. júl. 24. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

NEM, nem jogos. Az út eleve megterhetlö, és azt az 5 napot nem utazgatással akarja tölteni.

HA ugyanis hozzád elmegy, akkor jön a többi rokon/családtag is és az 5 nap szabadságból semmi idö sem jut a saját családjára.


Kicsit próbálj belegondolni az ö helyzetébe, és hidd el, az 5 nap nem sok idö a családdal tölteni. Ha akarsz vele találkozni, akkor menj te hozzá.

2017. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj a pár órának is. Természetes,hogy a feleségével és a gyerekével szeretné tölteni azt a pár napot, 5 nap nem sok utazással együtt.

Vagy ugorj át hozzá te néhány órára, nem egész napra!

Én sem azzal tölteném a szabadságomat,hogy a rokonok közt furikázok,nem hiszem,hogy kidob a házból ha átmész

2017. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Természetes, hogy a gyerekével és a feleségével akar lenni. Így is rettentő keveset van velük.

Beszélj a sógornőddel, következő alkalommal lepjétek meg egy kis összejövetellel a tesódat, akkor nem kell utaznia, de látjátok.

Tényleg csöppet sem jogos ilyenért haragudni.

2017. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Máson már nem tudtál hisztizni, ugye?
2017. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos.
2017. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ja, persze, nyilván nem a tökét vakarni jön haza, hanem dolgozik.


Azért még itt Svájcban sem megy olyan jól, hogy kéthavi ötnapot otthon bxszam az eget - főleg, hogy abból idővel kirúgás van.

Szóval ő hazamegy DOLGOZNI hétköznapra, vagy 2-3 napot, bocs, hogy a többit nem utazgatja.


2. én félévente járok haza, vagy még ritkábban, pedig 1000 és nem 1800 km-re élek otthontól.


3. TI miért nem mentek ki? Jaaaj, mert tazni kell, meg jaaaj, pénzbe kerül... miért, NEKIK nem kerül pénzbe hazajönni? Dehogynem - főleg a repjegy - és rohadt fárasztó.


Mellesleg miért ők rohangáljanak 1800 km után még hozzátok, miért nem mentek ti hozzájuk, mikor otthon vannak?


De kezdem már érteni, hogy miért nem megy. :)

2017. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Jaaa, értem, hát ha meg ott van a családja!, akkor hadd ne a roknokhoz rohangljon már, örül neki szerencsétlen, hogy legalább akkor a gyerekével-feleségével lehet, nem még minden xy-hoz elmászkáljon.
2017. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A családja már a felesége meg a gyereke! Teljesen érthető, hogy velük akar lenni! Én hétköznap 8-16ig dolgozok, hétvégén nem. Szombaton szoktunk néhany órára átmenni a szüleimhez (2-4 óra). Ott a háztartás, egyéb elintéznivalók és normálisnak tartom, hogy elmegyünk hármasban valahová vagy itthon játszunk a gyerekkel stb.
2017. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jogos? A bátyád a családjához megy, vagy neki ez a pihenés. Miért utazgasson még otthon is a rokonok miatt?

Velem ugyanez volt. Amikor hazamentünk nyaralni, minden rokon elvárta, hogy látogassuk meg, így az egész nyaralás ebből állt, ami fárasztó. Nem is pihentünk. Én meguntam, így legközelebb minden rokonnak megírtam, hogy mikor megyünk haza nyaralni, és aki látni akar minket, az látogasson meg az ottani lakásunkon. Szerinted hányan látogattak meg? Elárulom. Egy sem. Kifogás: Utazni kell, messze van, munka után fárasztó stb..

2017. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát én az itthoni munkám miatt kb. 2 havonta látom anyámat,ennyit erről.
2017. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!