Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nagyon megbántotta...

Szerintetek nagyon megbántottam a testvérem?

Figyelt kérdés

Nagyon jól fizeő állása van Németországba, két gyermekével él kint és sógornőmmel. 4 éve kitört az egyik szemfoga, sajnos azóta sem csináltatta meg, és tegnapi videózás alkalmával szóvá tettem, hogy magával ne is törődjön, legyen a gyereknek újabb xbox játék, ilyen olyan márkás ruhák, de ő ne is legyen fontos.

32 éves nagyon fiatal és rosszul esik hogy sógornőm ennyire sem biztatja, de neki kell mosogatógép ilyen olyan robot porszívó, de természetesen ha jut rá legyen csak a tesóm is adjon már magára, mert az öltözködése se nagy szám...

Az utolsó csepp karácsonykor telt be amikor a családi -beszélgetés közben sógornőm bele kötött és közölte hiányzik neked valami... mutatva a fogára.

Már bánom hogy szóltam mert lehet megbántódott, de én a páromra biztosan erőltetném, mivel ő adja haza a fizetést, luxus dolgokra telik, nem a kaja árát költené el fogászatra...!


2017. aug. 3. 03:35
 1/6 kikkina88 ***** válasza:
83%
Sztem ha meg is sertodik majd rajon h jot akartal v meg sem sertodik csak elgondolkodik es megcsinaltatja vegre.sztem igazad vlt.adjon mar magara ennyi idosen.lehet h azt gondolta eddig h nem gaz...
2017. aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Hát ne legyél biztos benne.


Én 3000 frankot keresek egy honapban (sajnos nem vagyok mérnök 8-9000-es fizuval), de egy egyszerübb fogászati kezelés (amit a Krankenversicherung nem támogat) legjobb esetben is 800 frank - ez csak egy épphogy letört fog visszaépitése, a fogpotlást hagyjuk is inkább.

De ha azt kifizetem, nem marad ho végére, épphogy megélsz szinten max.


És nekem gyerek sincs, ami csomo plusz kiadás, szoval az hogy megkeres valaki x összehet, az egy dolog, de nem tudhatod, mit támogat az ottani "tb", és mennyi egy-egy kezelés dija.

2017. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

A nyugati országok lakói itt csináltatják a fogukat, mert olcsóbb, mint kint.

Beszélj a testvéreddel, hogy mikor legközelebb hazajön, csináltassa meg.

Te csak jót akartál, ne legyen lelkifurdalásod!

2017. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, mikor hazajön közöld vele kicsit kedvesebb, törődőbb hangnemben, ne a gyerekein gúnyolódva, mert lehet az rosszabbul eshet neki. És nyugodtan megmondhatod, hogy nem szereted, hogy nem foglalkozik magával és félted hogy az asszony teljesen kizsákmányolja majd idővel.
2017. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek, és soha nem mentem itt kint fogászatra. Egy sima foghúzás 100 fonttól indul. Magán fogorvos a duplája. Én fogpótlásért hazajöttem. Úgyis járok haza nyaralni, így beleszámítottam a fogászatot is. De nem a pénz miatt csinálom, hanem azért mert kint borzalmasak a fogorvosok.
2017. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom mennyibe kerül a fogászat, viszont azt sejtem hogyha luxosból 4 szobás lakásba költöznek hogy a sógornő családjának kényelmes pihenése legyen, illetve most akar venni új autót akkor igenis juthat pénz a fogra, ami ezerszer fontosabb mint mondjuk lecserélni a mostani albérletet nagyobbra! Vagy...ha jönnek haza azért valamit tehetne az ügy érdekében hogy itthon teszem fel 100-150ezerért megcsináltassa... :(
2017. aug. 3. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!