Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állíthatom le hogy ne...

Hogyan állíthatom le hogy ne akarjon engem uralni és ne mondjon nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám aki egy évvel idősebb nálam és bármit csinálok ő mindig azt mondja hogy ő megver meg megfenyeget ha mégegyszer kimondok egy szót ami neki nem tetszik (nem csúnya szó) akkor megver, meg mostanában elég gyakran mondogatja hogy ő majd engem helyre tesz meg hogy fejbe kéne verni,stb...

Én introvertált lány vagyok és volt hogy beszélgettem vele több mint egy órát mert kérdezett valamit és én nem szerettem volna neki megmondani a választ arra is azt mondta hogy jól megkéne engem verni ezért meg mindenre ezt mondja...

Ma is csak becsukta kicsit erősebben a kocsi ajtaját és mondta hogy úgy kéne fejbe verni mint ahogy a kocsi ajtaját becsuktam.

Állandóan ő akar nevelni, ő akarja megmondani én mit tehetek és mit mondhatok, fenyeget sokszor... Régen sokszor volt hogy k anyáztam neki aztán megfenyegetett hogyha mégegyszer anyázok neki akkor megver (tudom hogy nem jó hogy szídtam az anyukánkat...)

aztán mostanában ő szokott nekem anyázni és én meg nem tehetek semmit...

Az is a bajom hogy napi rendszerességgel a gép előtt ül és nem zavar hogy játszik de az zavar hogy állandóan üvöltözik a nap szinte 24 órájában...

Minimum 2 éve ez van már és sokszor éjjel hagyja abba a játékot... Sokszor felkelek rá és a szüleim is.Hangosabb mint a tv.Meg este szeretnék aludni mert én korán kelek és dolgozni megyek és szépen szólok hogy ne hangoskodjon akkor is elkezd hangoskodni és nem tudok aludni.A szüleim is rá szoktak szólni és sokszor is de nem nagyon változik a dolog, max ha már nagyon sokszor szólva lett neki... Szemtelenül beszél vissza a szüleimnek ...

A szüleimet is zavarja és engem is.Már nem egyszer szóltam anyának hogy csináljon valamit de nem tesz semmit.Ha meg napközben üvöltözik a bátyám és nagyon hangos akkor mondom hogy kussoljon már de ő üvöltözve mindig vissza szól valamit...

Engem ez már nagyon idegesít hogy elakarja venni apa szerepét és azt csinálja amit akar amikor éppen kedve tartja... Egy szobában vagyunk 4-en és nem tudok ez elől hova menekülni sem...

Nagyon szeretnék ez ellen tenni valamit...

15/L



2017. aug. 3. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Àllj ki magadért ne hagyd hogy bunko legyen vond ki az erzelmeid amikor ilyen elég kretèn hogy ilyeneket mond neked menj el szakkörökbe illetve baràtokkal
2017. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idiota barom a tesod, biztos unatkozik, azert ilyen agressziv. Te sokat nem tudsz csinalni vele, nem a te dolgod nevelni.

En a szuleid helyeben lennek nem, engednem a gep elott ulni ennyit, ha ilyen troger fiam lenne. Menjen el inkabb sportolni valamit, hogy le tudja vezetni a folos energiat.

2017. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

apád helyèbe leültetném egy alapos beszélgetésre

te meg csak keményen szólj vissza neki, làssa azt hogy a huga nem egy kis törékeny lélek talàn elmegy a kedve

2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jelezd a szüleidnek, hogy neveljék meg a fiukat mert ez nem állapot.

Ha kötekedik veled akkor csak nézz a szemébe és higgattan mond azt, :senkit sem érdekelsz.Nekem bevállt!

2017. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
"higgadtan"
2017. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé egyoldalú. Nem hinném, hogy mindig ok nélkül ordibál. Szerintem te is ludas vagy. Én azt mondom "hallgattassék meg a másik fél is".
2017. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!